Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom aki együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom aki együtt volt egy lánnyal 4 hónapot és a szakítás óta ami 5 hónapja volt, teljesen készen van miatta lelkileg? Én összejöttem ezzel a csajjal. Ez a barátom most nagyon megutált. Lesz még esély rá, hogy valaha barátok leszünk?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Nőügyben férfiak közt nincs bocsánat. Ne legyen igazam... 34/L
2009. máj. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
hát ez elég necces dolog...a házinyulas szabály ugyebár..egyszer én is voltam ilyen lány, igaz mi nem jöttünk össze a sráccal csak összekavarodtunk, de a két srác azóta sem szívleli egymást...ez ilyen tüske a fiúk szemében...de lehet idővel enyhül majd, attól függ milyen ember valójában, hogy milyen a természete, lehet idővel elfogadja de az is lehet hogy soha nem fogja neked megbocsátani. Igazából neked kell tudnod, hogy az illető fiú milyen,és mit várhatsz tőle, hogy hogyan álljon hozzád ezután.
2009. máj. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Súlyosan depressziósnak hiszi magát, közbe meg ugyan annyi baja van mint másnak. Azt hiszi, hogy a világ ellene van. (A háttérbe meg keveri a sz*rt)
2009. máj. 29. 00:08
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

barát exnőjével annak engedélye nélkül soha nem szabad kezdeni. amikor észrevettétek a csajjal, hogy bejöttök egymásnak, akkor kellett volna szólni a barátodnak, hogy "figyi, itt a gizi, nem lenne-e baj, ah én meg ő..."

de ha eleve tudod, hogy ki van bukva a nő miatt, akkor boritékolni lehet, hogy nem lesz tőle boldog. teljesen egyértelmű volt a helyzet, hogyha összejössz a csajjal, akkor a barátságotok megromlik, ehhez nem kell atomfizikusnak lenni. és a kérdésre a válasz nem, soha többé nem lesztek barátok.


a csajok sokkal kavarósabbak, nem mindig annyira őszinték egymáshoz, gyakrabban összevesznek minden apróságon, de hajlamosabbak is a megbocsájtásra. mi pasik meg sokkal őszintébbek vagyunk, ha valami gondunk van, kimondjuk, és nem tartunk fenn látszatbarátságokat. ha egy barátságnak vége (összeveszés miatt), akkor annak vége.

2009. máj. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha szakítasz a nővel és eltelik 10 év, akkor talán.
2009. máj. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Hát már bocsi, de szerintem téged sem kell félteni, te is egy jó nagy sz.rkeverő vagy!


A barátod(,akinek állítólag te a barátja vagy) még totál ki van lelkileg a csaj miatt, te meg elkezded d.ni a volt nőjét.

Most így kin akartál segíteni? A barátodon? Vagy a csajon?

Csak magadon! De ez rohadt nagy sértés és megalázás egy baráttól.

Ne csodálkozz semmin ezek után, mert te rúgtad fel a barátságot.

2009. máj. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 werte ***** válasza:
69%

Nem tudom ki és miért szavazta le az előttem szólókat, de nagyon BÉNA az a tag aki így éli ki magát. 27 évesen bárki kezdjen ki egy exemmel eléggé berágnék miatta.


Mondok rá egy példát! Legyen a volt barátnőd (akivel 5 éve jártál) új pasija a te haverod. Egy társaságba jártok, ismer a csaj téged és fordítva. Elég morbid helyzet! Pláne hogy intim helyzetbe is voltatok. Mintha az én alsóm hordaná a haverom:S


Amíg nem ad áldást arra, hogy járhatsz vele minden EXNŐ tabu.


Van is erre egy mondás(nem tuti hogy így van szó szerint)

BARÁT NŐJÉT (EX, JELENLEGI ÉS KISZEMELT) ÉS SÖRÉT SOHA!!!


...aztán jöhet a negatív pontozás, nem mintha érdekelne!

2009. máj. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Hát haver nem sok esély van rá szerintem, h újra barátok legyetek! 19 évesen nem vagyok nagy szakértőlye az életnek, de már velem is történt hasonló. Az én esetemben a kiszemeltemnek megtetszett a legjobb barátom, ezt a barátomat ovis korom óta ismerem. Nem akart járni a csajjal mert tudta h nekem tetszik, megbeszéltük h mi a tészta, de én úgy voltam vele h ha már nekem nem jött össze legalább neki legyen meg. Viszont a te esetedben teljesen más a helyzet, szó nélkül lenyúltad ami nagy bunkóságra vall(ezt nem sértésnek szántam). Most gondolj bele, azt a sört élvezed amit ő bontott ki magának! Ne legyen igazam, de szerintem nem valószínű h kibékültök. Azér én szurkolok neked
2009. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát bocs én szétverném a fejedet.....és lehet az a srác nem is csak ugy SZENVED LELKILEG UGYE? volt aki besegített neki.....TE!!!! Ezek után én nem lennék a barátod és még az utcán sem köszönnék! Nem jó dolog ám a depresszió és a lelki bántalmak sem ahelyett hogy itt elmondod mindennek nézzél kicsit magadba !


(pontozzatok le nyugodtan)

2009. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!