Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok! Voltatok-e már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Voltatok-e már szerelmesek tanárotokba/tanárnőtökbe? Leírnátok, milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
:DD

2015. júl. 7. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak bejött, több is. Elég kellemetlen, hogy tudod, soha nem lehet semmi...
2015. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, voltam, elég komolyan. Illetve most se tisztázódott még bennem teljesen, hogy mi a helyzet, mert érezni valamit még mindig érzek, pedig már régebb óta nem láttam, és mostantól már nem is igen fogom.


Iszonyat sz*r érzés, mert:


- Tudod, hogy mekkora baromság és mennyire lehetetlenség, plusz én szégyelltem(/picit szégyellem is) magam emiatt annak ellenére, hogy tisztában voltam(/vagyok) azzal, hogy az érzéseket befolyásolni nem lehet.


- Nagyon kellemetlen úgy a közelében lenni, hogy végig azon parázol, vajon ő észrevette-e már rajtad, hogy mennyire "szánalmas" vagy. (Ami lássuk be, elég valószínű, mert egy érett felnőttről van szó, aki ráadásul - jó esetben - ért is a fiatalokhoz, tudja hova tenni a viselkedésüket, tehát valószínűleg hiába erőlködsz a leplezésen).


- Az is iszonyatosan fájdalmas, hogy tudod, téged "csak egy gyereknek" néz vagy nagyobb középsulisként esetleg már tarthat csinosnak/vonzónak, de attól még evidens, hogy nem "úgy" tekint rád.


- Arról pedig inkább ne is beszéljünk, hogy az milyen, amikor még közben azt is tudod, hogy mindennap a feleségéhez és gyerekeihez megy haza, és ha felrobbansz a féltékenységtől és fájdalomtól, akkor se lesz máshogy. És közben tudod, hogy jogtalan a féltékenység, mert ez így helyes, és te vagy az idióta.


- A tehetetlenség is szörnyű, mert tudod, hogy nem közeledhetsz egy picit sem (pedig te állandóan csak a közelében akarnál lenni és lesni minden mozdulatát, figyelni minden szavát), nem tehetsz az ég világon semmit, és ha belegebedsz se fog semmi változni.


Na, hát ez nagyjából ilyen. Legalábbis részemről ilyen volt (meg egy picit még mindig "ilyesféle", csak nem minden téren és nem ilyen szinten). Magyarán, nagyon fájdalmas dolog, és senkinek se kívánnám ezeket az érzéseket. Bár elvileg sokan átélik fiatalon, csak mondjuk szerintem nem mindegy, hogy milyen intenzitással.


"lány diák, férfi tanár verzió"

2015. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%

Igen, a lányok rendszeresen szerelmesek lesznek egy tanárjukba. Hát nem jársz fel ide eleget?

Alig várják, hogy elballagjanak és már rá is másznak. Na itt hág tetőpontjára a nőiesség:D

2015. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!