Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha elmondom neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha elmondom neki akkor elmúlik végre az érzés?

Figyelt kérdés
Tudom hogy esélyem nem sok van a lánynál. De nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá. "Barátok" vagyunk. De én többet akarok. Elegem van abból hogy nem bírok ki egy napot nélküle. Arra gondoltam hogy elmondom neki hogy mit érzek és akkor miután tudom a válaszát már nem fogok szenvedni. Szerintetek?
2015. júl. 5. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
vicces, de igen. Ugyan ezt csináltam , csak azért hívtam el randizni mert tudtam h semmi esélyem, de betegesen szerelmes voltam belé. Utána tényleg elmúlt.
2015. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet elmondani, bár azt nem mondom, hogy sokkal jobb lesz tőle. Attól még hiányozni fog neked és szeretni fogod. Időbe fog telni, hogy a "szenvedés" elmúljon. Ettől függetlenül szorítok neked, hátha! :)
2015. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mond csak el,max visszautasít,és akkor majd azért nem alszol
2015. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én kb 1 hónapja vallottam be a legjobb barátomnak aki lány természetesen:) Az elején még nem nagyon akart semmit és nem tudott rám férfiként nézni,de sokat küzdöttem érte és már kezd kialakulni vmi több ő benne is:) Próbáld meg hátha. Ha nem próbálod meg lehet, hogy egész életedben bánni fogod, hogy nem tetted meg.
2015. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, mondd el. Értékelni fogja, hogy őszinte vagy vele. De arra készülj fel, hogy meg fog romlani a kapcsolatotok. Sajnos én is átéltem ezt egy fél éve, de megkönnyebbültem amikor elmondtam.
2015. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!