Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok errol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
Van baratom mindketten 14 evesek vagyunk es persze tudjuk h ez csak olyan szerelem h nem fog sokaig tartani... Tehat a lenyeg mindketten hat nem vagyunk valami vekonyak de nem is zavarja se Ot se engem h ducik vagyunk es mindenki azt mondja h aranyos h mindketten,, puhak'' vagyunk. Mi a velemenyetek errol?
2015. júl. 8. 06:28
 1/3 anonim válasza:
Csak egy kerdes: hogy na nagyon szerelmesek vagyok(egymasba) akkor miert igy alltok hozza?:o
2015. júl. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond azzal ,hogy mindketten ducik vagytok, az inkább fura lenne ha mondjuk a fiú lenne nagyon vékony.
2015. júl. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 igen nagyon szerelmesek vagyunk egymasba es peldaul nekem is meg neki is tetszik h mindenki ezt mondja csak kicsit furi volt de amugy en kifejezetten orulok ennek:)

#2 koszi a valaszod:)

2015. júl. 9. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!