Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok errol a szituaci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol a szituaciorol?

Figyelt kérdés
A lenyeg az,hogy a srac nem akarja kiirni kozossegi oldalon,hogy egyutt vagyunk,mert a volt nője zakkant,és öngyilkossaggal fenyegetozik,a srac letiltatta de fel hogy meglatja mas profilrol hogy egyutt vagyunk es zaklatna engem.Amugy harmonikus minden,es tudom hogy fontos vagyok neki...de ez a szitu bànt és furcsanak tartom.Mit gondoltok lànyok ,fiúk?
2015. jún. 17. 08:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Addig jó míg csendben a háttérben tudsz maradni, és a személyed nem lesz publikus. Hallgass a srácra, ne az legyen a lényeg hogy kint legyél neki az FB-n.Ismerek én is ilyen undormány nőt..
2015. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De letiltanam a nőt.Mégis mit tudna tenni? Semmi nem lathato a profilomon.Be sem lehet jelőlni.Es azt se ertem h a fiu miert mondta nekem tegnap hogy szeretnem e h kiirjuk mert majd ô kifogja....màsnap meg ezt reagalta nikor megkerdeztem hogy kiirjuk e.....a volt nős sztorit.
2015. jún. 17. 08:36
 3/18 A kérdező kommentje:
ö*....bocsi a hibàkért
2015. jún. 17. 08:37
 4/18 A kérdező kommentje:
Mit tett az undormàny nő?
2015. jún. 17. 08:39
 5/18 anonim ***** válasza:

4 Jobb ha nem tudod.Elégedj meg annyival amennyit mondtam neked. Ne akarj magadnak egy ilyet.. Ráérsz majd akkor nyilvánosságra kerülni, ha odaköltözöl hozzá vagy elvesz, akkor se lesz könnyű dolgod..Ennyit erről.


Hallgass a srácra.

2015. jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nm tudna smmit csinalni a csaj mivelhogy nm is egy orszagba elek vele.
2015. jún. 17. 08:49
 7/18 anonim ***** válasza:
6 Az ilyen embereknek nem létezik országhatár, ezt tudnod kéne.
2015. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az 50%os egy hülye, nem ismer ilyen embert, mert akkor leirna a szitut, hogy megijedj...abban viszont igaza van, hogy kattanj le a facebookrol, felesleges kiírni, de nem a csaj miatt.

A pasid meg tudhatná, hogy az exe csak fenyegetőzik. Mikor szakítottak? Ahhoz kepest kene varni par hónapot, hogy a leányzó lehiggadjon, es utana lehet adni a közösségnek nyalasabbnal nyalasabb kepeket!

2015. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hat februar azthiszem...de mikor intenziven ismerkedett mar velem akkor eszrevettem h ismerose lett a volt csaja par napig utana toroltek egymast....vagyis akkor a srac torolte.....de ha tudja milyen ingatag a csaj es en erdeklem..jo mondjuk akkor meg nm volt szemelyes tali....de akk is minek beszelt vele ha kozombos neki.A pasi nem is fiu am mar mert 34 eves.Ezert nm ertem miert erdekli az mit tenne a csaj ..semmit nm tenne nm ölné meg magat ez fix...nm tudna bantani se a 40 kilojaval ez nevetseges .....persze a pasinak nm mondtam h teljesen veletlen meglatt h ismerose lett multkor
2015. jún. 17. 09:13
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak kifogás a barátod részéről,mert egy felnőtt férfi ilyesmivel nem foglalkozik.Ha ki akarja rakni kirakja.
2015. jún. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!