Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nagyon ciki ha én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon ciki ha én 14, a barátom pedig 18 éves?

Figyelt kérdés
Most vagyunk együtt 2 hónapja és nagyon jól érzem vele magam, és nagyon szeretjük egymást...minden jól működik kettőnk közt..de mégis nem túl nagy köztünk a kor külömbség szerintetek? :D :)
2015. júl. 8. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Az én párom, és köztem is ugyan enyi van (14-18). Csak sajna köztünk a kis korkülönbségen kívűl 238 km is van:(
2015. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kérdező140 ***** válasza:
55%
Nem a mi véleményünk számít hanem az hogy téged zavar-e. 14/F
2015. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar mert vagyok olyan érett mint ő :D (köszönöm a válaszokat) :)
2015. júl. 8. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Ezt soha nem fogom megérteni, hogy ti lányok miért nem tudtok a saját korosztályotokkal(max +1,2 év) barátkozni.
2015. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
És amikor majd be akarja tenni? :3 De most komolyan. Hamarosan majd nagyon kelleni fog neki a szex és ezt te gondolom még nem akarod.
2015. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem ciki, csak két külön világ. Általában.

Te azt írtad, hogy vagy olyan érett, mint ő. Szerintem inkább az lehetséges, hogy ő a kevésbé érett és így vagytok egy szinten...

Neki való a szex, neked még nem.

2015. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

én 16 vagyok a barátom 21, és sosem érdekelt ha mások ezért leku*váztak és hasonló dolgokat vágtak a fejemhez.

szerintem teljesen normális, főleg hogy már 2 éve együtt vagyunk

szerintem egyáltalán nem nagy korkülömbség a 4 év :)

2015. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen..én pont ezért félek hogy lek*rváznak.. de igazad van.. nem fogok senkivel se tőrődni! Köszönöm :)
2015. júl. 9. 17:46
 9/9 anonim válasza:
cikinek nem ciki de mit akar kezdeni egy 18 eves fiu egy 14 eves lannyal... de ez a te dolgod ha tenyleg ugy erzed hogy szeret akkor tarts ki mellette csak nehogy te gyere ki belole rosszul
2015. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!