Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kikérném a véleményéteket!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Violett2013 kérdése:

Kikérném a véleményéteket! Ciki, ha 15 évesen nem volt még barátom?

Figyelt kérdés

Most látom igazán, mennyire megszajhásodtak a lányok körülöttem, ettől úgy érzem magam, mintha egy torzszülött bejelentené, hogy ő ezentúl csak alsógatyában megy az utcára, és punktum! Nem értem, miért nem tudom az alapvető társadalmi normákat betartani, a fiúk állandóan megjegyzéseket tesznek rám (más nem jut eszükbe minthogy a viselkedéseimet csúfolják) A barátnőm szerint, aki már egy ideje felnőttkorba lépett szép vagyok, érett és okos, a fiúk ezt nem tudják mentálisan fölfogni. Nekik az olyan lány kell , aki unalmas és semmi érdekes sincs benne! Példaként: akik lágyan kacarásznak, mint Rachel McAdams, akik rossz minőségű képeket raknak fel a hasukról és a csücsörített ajkaikról, akik trágár módon beszélnek, akik úgy lengetik a kis kacsójukat, mintha most jöttek volna a Dior gálájáról. Én pedig nem tudom ezeket csinálni, emiatt a fiúk furcsának tartanak.

Mi a szentséges kakasherepörkölt?

(Fura egy kérdés, de kérlek segítsetek!)



2015. jún. 25. 14:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha te magad is tudod hogy szajhásak a mai lányok akkor tudod te is a választ a kérdésedre :) szoval nem :)
2015. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem gáz!Majd megtalálod azt a fiút,aki nem tartja majd furcsának.
2015. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hú, gyorsan ásd el magad, ekkora szégyennel nem lehet élni.


Komolyra fordítva: Szerintem nem ciki. Aki szerint meg az, azt le kell sz*rni. Nem Ők élik az életed, és nem Ők döntik el, hogy Te mikor találsz egy olyat, aki megtetszik. Egyébként tényleg ennyire elkurvult a helyzet a kamaszok körében? Mikor én voltam 15 (5 éve), alig volt divat gúnyolni a másikat. Egy esetre emlékszem mindösszesen, pedig nem valami érett brigádról volt szó.

2015. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Inkább az ciki akinek már volt...Maradj amilyen vagy!Van úgy hogy a sok hülye mellett az egy normális lóg ki a sorból...
2015. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Én is 15 éves vagyok és még nekem dem volt :) ez egyáltalán nem ciki szerintem és ennyi idős korban a tanulással,életünk fokozatos építéséről és az alkalmankénti szórakozásról szól...pl én kiélvezem a fiatalság előnyeit és nem akaron túl hamar elkötelezni magam 15/L
2015. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azokat a fiúkat, akiknek tetszel, a viselkedéseddel és a válogatásoddal hajtod el magad mellől. Amíg nem nézel magadba, addig csak egy zsörtölődő "vén"lány leszel, akiben se tisztelet, se alázat nincs. Ne csak azt vedd alapul, hogy szép, okos blabla...stb vagy, hanem azt is, hogy egy okoskodó és szúrkálódó alak vagy, és a személyiséged keserű.
2015. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki. Nincs korhoz kötve, hogy az embernek mikor kell szerelmesnek lenni. majd jön, amikor nem is számítasz rá. (Én 17 vagyok és nekem se volt még barátom, de ezt sem tartom cikinek, majd lesz.. )
2015. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát azért a kérdés alapján kicsit furinak tűnsz. Olyan elvontnak vagy nem is tudom. Nem lehet hogy ez a baj?
2015. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki, a fiúk később érnek valószínűleg te az idősebb fiuknak jössz be az éretséged miatt. A többi lánnyal meg ne foglalkozz ha kurvulni akarnak akkor tegyék azt de ne akard utánozni őket! Ismerkedj kicsit idősebekkel
2015. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ciki vagy nem, ez van!, ha kell segítség írj
2015. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!