Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az osztálytársam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam. Hogy mondjam el neki? 13/l

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Oroszul kinaiul lengyelül kuvuki nyelven és mutogasd el is neki
2015. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jiddisül. ;)
2015. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Technokol Rapid ***** válasza:
93%
Nagyon régóta teccesz és léccives szombaton ötkor legyél mán ott a szökőkútnál.
2015. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valaki normális választ PLS!!
2015. júl. 8. 19:33
 5/10 anonim válasza:

Beszélges vele egyre többet keresd a társaságot nevetesd meg írjrá többször beszéljetek bizalmasan. Várd meg még megbízik benned és magátol is beszél:). És valamikor hozzátok fel (hozd) hogy ki tetszik neki és onnan megelég egyértelmű mond elneki hogy neked meg ő tetszik. De ha esetleg azt mondja hogy nem neki nem tetszel akkor is olyan kitartóan irj beszélj vele lelkizetek. És majd lassan de biztosan beléd fog szeretni :)

Remélem segitetem :)

2015. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Zsanett, legyél szombaton ötkor a szökőkútnál! Nagyon teccesz! (és ezt lehetőleg valami ismeretlen afrikai törzs nyelvén)

Sok sikert! ;P

2015. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

21:11

Már elég sokat beszeltem vele meg suliban is ő a legjobb fiú barátom

De nem nagyon bízik bennem. Szerintem.Valamelyik nap facebookra kirakott egy olyat hogy lájk és lehet egy kérdésed ami köztünk marad.Lajkoltam es megkerdeztem tolle h tetszik e neki valaki azt mondtam nem.....

Köszi a válaszodat!

2015. júl. 9. 09:43
 8/10 anonim ***** válasza:

6/8-as vagyok.

Í... ez kellemetlen. Én a helyedben hagynám a csudába.

13/L

2015. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És üziben hogy tudnam neki elmondani mert az a helyzet hogy egesznyaron kulfoldon van es csak neha jonnek haza 1-1 hetre es akkor se tudunk talalkozni: (
2015. júl. 9. 13:59
 10/10 anonim válasza:
Én úgy mondtam el (énis 13 vagyok) hogy megkérdeztem hogy tetszik e neki valaki aztán őis megkérdezte hogy nekem valaki tetszik e mondom igen aztán el kezdet kérdezgetni hogy haja szine stb végül az osztály rákérdezett hogy én vagyok én meg mondom hogy igen te amúgy meg mázlim volt mert énis tetszettem neki.
2015. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!