Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem sokára találkozok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sokára találkozok egy lánnyal akivel sokáig nem találkozhattam és nevelő apukám pólókat szitázik (csinál) arra gondoltam egy ilyen pólót kéne oda adnom neki amire valami vicces szerelmes dolog van rá írva?

Figyelt kérdés
tehát találkozok egy lánnyal akivel régen találkoztunk eggyüt vagyunk nagyon szeretjük egymást és arra gondoltam hogy kéne valami kis ajándék és arra gondoltam hogy mivel a nevelő apukám pólókra csinál feliratokat meg hasonlókat hogy valami viccet szerelmes dolgot kéne rá írni aminek örülne egy 15 éves lány :)
2015. júl. 8. 19:59
 1/2 anonim válasza:
Nekem tetszene és mégjobban, ha nem csak úgy odadnád neki, mert muszájnak érezted, hanem szívből adod.:)
2015. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jah izé :D azt elfelejtettem ide írni hogy ti mit irnátok rá mert én AZT nem tudom :D bocsika :)
2015. júl. 9. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!