Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Reménytelenül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Reménytelenül szerelmes vagyok.

Figyelt kérdés
16/fiú Beleszerettem egy 14 éves lányba, és már egy éve csak álomként gondoltam rá, nem hittem hogy valaha is el mondom neki, amikor egy facebook beszélgetés során a szerelemre terelődött a szó... Megtudta, hogy szerelmes verseket is írok, elkérte őket, és nagyon romantikusnak találta őket... Bár kérdezte, nem mondtam el, hogy ki az... Végül mégis sikerült neki, addig kérdezte, míg el nem küldtem egy olyan verset, amiből kiderült... Azóta nem nagyon válaszol az üzeneteimre, bár azt mondta, nem szerelmes, de legyünk még jobb barátok... Nem tudom elfelejteni, mit tegyek??
2015. júl. 7. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A helyedben nem barátkoznék vele. Nap mint nap csak jobban vágyakoznál utána főleg ha látnád is. Ne próbáld kiverni a fejedből úgy csak jobban benne lesz de haverokkal mehetnél bulizni meg bepróbálkozhatnál a csajozással,akkor is ha csak külsőleg tetszik valaki,így is el tereli a gondolataidat. De lehet rád talál a szerelem :) amúgy egy cipőben járunk csak én lány vagyok és nem pont ez a sztori... a lényeg hogy szerelmes vagyok és egy kicsit összetört :( én is próbálok jelenleg új embereket megismerni. És próbálok nem a közelében lenni,mert akkor csak még többet gondolnék rá.
2015. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
felejtsd el! minél többször találkozol vele annál jobban fogok bánni.
2015. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, annyi a baj, hogy próbáltam már mindent... Futottam, bicikliztem, verset írtam... Mindent ami máskor működött, hát most nem... Más lánnyal nem próbálkozom semmiképp...
2015. júl. 7. 12:57
 4/7 anonim ***** válasza:
csinálj olyan dolgot ami 100% leköti a figyelmedet. Olvsaás? Pc játékok? Barátokkal beszélgetni?
2015. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olvasni szoktam, de most nem tud lekötni, most is pc játékokkal próbálom lefoglalni magam... Kevés sikerrel, azt lesem facen hogy jött-e üzenet... A barátokkal való beszélgetésről annyit, hogy még facen keresztül is rájöttek hogy magam alatt vagyok, és arról kérdeztek... De köszi az ötletet.
2015. júl. 7. 13:10
 6/7 anonim ***** válasza:
miért nem próbálsz más lányokat is megismerni?
2015. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert nincs még egy ilyen lány... Nekem Ő az egyetlen...
2015. júl. 7. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!