Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már késő, vagy egy próbát még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már késő, vagy egy próbát még mindig meg ér?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm, és neki van egy velem egy idős öccse. Már egy hónapja kb. hogy beszélünk fb-n, és szerelmes lett belém. Én meg most vagyok belé, meg állítólag ő is belém. Láttuk már egymást élőben 3x, de csak köszöntünk egymásnak, mert félős fiú és nem mert odajönni hozzám. Múlthéten eszébe jutott, hogy ő még nem elég érett egy kapcsolatra. Ezt írta barátnőmnek fb-n, meg hogy szeret engem és nem akart megbántani, de ő még tényleg nem áll készen erre. Ekkor nagyon megbántott, és elkezdtem sírni a tesójának a vállán, ő vigasztalt meg az egyik barátnőmmel együtt. Majd másnap a fiú rám írt, hogy ne haragudjak rá a tegnapi miatt hülye volt, nem akart megbántani. Örültem hogy rám írt és bocsánatot kért, de nekem is megírta hogy ő nem elég érett még ehhez. Barátnőm (a fiú tesója) elmondta nekem, miután a fiú megbántott, hogy a fiúnak még nem volt sosem élőben kapcsolata, és nem szokott lányokkal beszélgetni élőben, csak fb-s kapcsolatai voltak még, és amúgy sem mer odamenni egy lányhoz élőben, főleg nem olyanhoz aki bejön neki. Persze én egyből arra gondoltam, hogy meglehet hogy mégis érett ehhez az egészhez, csak mivel még élőben nem volt kapcsolata, így nem tudja hogy kell kezelni egy lányt, egy barátnőt, az egész dolgot. És ő ettől fél, mert neki ez új dolog, és lehet attól is fél, hogy elrontja, ezért azt mondja hogy nem áll készen erre. Ha tényleg csak ez a baj, akkor ezt még meg lehet próbálni. Tudom, hogy tetszek neki. Múlthéten csak a barátnőm szemébe (tesójának a szemébe) mert belenézni, pedig én barátnőm mellett ültem, a fiú mégis elmosolyodott majd teljesen elpirult és lenézett a földre, és barátnőim azt mondták hogy én is elpirultam.

Tegnap tudtam beszélni a fiú nővérével, (b.nőmmel).

Kérdeztem tőle, hogy ő mit tenne a helyemben? Mivel ő a tesója, jól ismeri a fiút. És azt mondta, hogy ő rá írna a fiúra, hogy talizzunk csak mi ketten. Mondom b-nőmnek, hogy "de az már rég késő...azt mondta hogy nem áll készen erre, gondolod majd elmerne jönni velem egy talira?". Ezután mondta barátnőm, hogy tuti elmenne, mert akkor csak ti ketten lennétek, nem lennének ott a haverjai, és az én barátnőim sem. Mert hogy azért is nem jött oda hozzám, mert én mindig barátnőimmel voltam..mondjuk ő meg a haverjaival. Barátnőm azt mondta, hogy próbáljam meg. Végül is, csak jól ismeri a tesóját, és barátnőmnek mindig igaza volt eddig. Ha azt mondta hogy a tesója nem fog odajönni hozzám, akkor tényleg nem jött oda. Azt is észrevette rajta, hogy elpirult, míg én nem nagyon.


Sokat gondolkoztam ezen az egészen. Lehet már késő, mert a fiú még akkor talizni akart velem, mikor még suli volt, és mikor én ezt elmondtam barátnőmnek, azt mondta hogy már akkor taliznom kellett volna vele, mert lehet már késő lesz. Ne éljem bele magam semmibe, de próbáljam meg, mert szerinte eljönne a talira.


Meg is próbálnám, meg nem is. Mert ha nem próbálom meg, akkor később nagyon megfogom bánni, és akkor örökre ott lesz az a bizonyos "mi lett volna, ha...?". Viszont a csalódástól is nagyon rettegek, hogy már késő és nem működne. Pedig tegnap még az ablakból is engem figyelt a fiú, mikor barátnőmmel beszélgettem előttük, csak mikor észrevette, hogy észrevettem hogy figyel, akkor egyből elment onnan:D


Nem tudom mi legyen most. Lányok ti megpróbálnátok a helyemben? Fiúk ti még adnátok ennek egy esélyt? Szerintetek bele fog menni, vagy hagyjam inkább? :/



2015. júl. 8. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de szerintem ennek ku*rvára nem lesz senkinek sem kedve elolvasni.
2015. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem az élet rövid,nem szabad félni a csalódástól. Ha személyesen nem tudsz vele beszélni próbáld meg h facebookon ráírsz aztan ha ő nem hiv el téged akkor nem érdemes pazarolni rá az idődet... Én az az elvetvalom h a pasiknak kell kezdeményezni de ha te nemigy vagy ezzel akkor hivd el te és akk biztos nem lesz félős :) Élj a pillanatnak! Sok sikert :D
2015. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat..vegulis o mar hivott talira mikor meg suli volt. Az a tali meg nem tortent meg. De azt varhatom, hogy o hivjon el...ha igyis ezeket irja. Ra irhatnek azzal az indokkal, hogy beszeltuk azt a talit..de meg nem tortent meg. All-e meg az a tali? :D
2015. júl. 8. 22:34
 4/4 anonim válasza:
na ez igy jó !
2015. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!