Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok (? ) egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok (? ) egy nálam 2 évvel idősebb fiúba, de már késő minden! Mit tegyek? 13/l

Figyelt kérdés

Eleinte csak barátként tekintettem rá, de kezdek beleőrülni abba, hogy már nincs itt! Nem tudom mit érzek, szerelem e, vagy csak barátság? Másfél éve nem találkoztunk, és minél több idő telik el így, annál erősebben érzem ezt az érzést. Hiányzik. Nincs nap, hogy ne gondolnék rá..

Hogyan vessek véget ennek az érzésnek?

Többit privátban írnám le... (de csak akkor, ha leírod a keresztneved)



2015. máj. 30. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia írhatsz, ha gondolod:)
2015. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szia nekem is írhatsz balázs vagyok és én is voltam mar igy csak lannyal
2015. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Irhatsz :) 18/L privatban ha irsz megmondom a nevem :)
2015. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia,nekem is írhatsz privit*-*

14\L(nem lovászfiú)

2015. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég TE VAGY AZ IKREM!

Pont ugyanígy vagyok :o


Írj! 13/L ;)

2015. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ez a helyzet, csak én mindennap látom, de csak annyit, hogy éppen a csajaval smarol. Az eletkoraink ugyan azok
2015. okt. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!