Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám rávenni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni hogy járjunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több mint 2 éve ismerek egy lányt, és nagyon jó barátok voltunk, mindig számíthattunk a másikra, és szinte mindenben egyetértettünk. (Jelenleg is) De nem régen találkoztunk, mivel elég távol lakik tőlem. És bevallom kicsit kellemetlenül éreztem magam, mert szerelmes vagyok belé, már egy jó ideje. Ezt megbeszéltem vele, és legnagyobb örömömre kiderült, hogy Ő is szeret engem.

De azt mondta hogy a távolság miatt aggódik. Mivel tudnám meggyőzni, hogy a távolság nem akadály? Köszi a segítséget ^^ 16/F



2015. júl. 9. 00:44
 1/7 anonim válasza:
Ha igazan szeretunk valakit, lehet a vilag masik vegen is, akkor is vele akarunk lenni. Mondd meg neki, hogy te vallalod ezt, vallalod az utazgatast, mert szereted, es ha o is viszont szeret, akkor ez neki sem lesz akadaly. Nekem elhiheted, nekem mar volt Budapest-Milano, valamint Budapest-London tavkapcsom is, meg lehet oldani:)
2015. júl. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy én utaznék érte minden hétvégén akár...

De nem nagyon hatotta meg :(

2015. júl. 9. 01:05
 3/7 anonim ***** válasza:

hagyd a fenébe :(

tapasztalatbol mondom...

2015. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem akarok lemondani róla...főleg azért mert Ő komolyabb, mint a korombeli lányok...
2015. júl. 9. 14:02
 5/7 Noren1989 ***** válasza:

Ha komolyabb, akkor már csak a pénz maradt,sajnálom....XDDDDDDDDDDDDDD

25/F

2015. júl. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De csak a távolság a baja...A pénz, az abban segíthetne hogy elutazhatok hozzá maximum :D
2015. júl. 10. 13:28
 7/7 Noren1989 ***** válasza:
Akkor a pénz a megoldás, öcsém. ;)
2015. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!