Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány szerlemes vok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány szerlemes vok belé és néha ő is szokott olyanokat mondani/írni hogy azt lehet hinni hogy ő is hogy tundám rávenni hogy momdja és hogy járjunk?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 20:09
1 2
 1/12 Kamuuu ***** válasza:
Hát először is beszéld meg vele élőben hogy te többet érzel mint barátság és várj a reakcióra másképp nem deríted ki mert msn-en az ilyen gáz >_<
2010. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

de nehéz megbeszélni atalálkozoót

és ha ezért megharagszik ?

2010. okt. 3. 20:13
 3/12 Kamuuu ***** válasza:
Hát ha jóban vagytok eléggé nem fog meg haragudni nekem is van lány barátom többet érzek elmondtam jóban vagyunk mert én vissza fogom magam igazából beletörődtem persze néha még be próbálkozok mert tudom h van 1 kis esélyem :D és a találkozóval meg legyél türelmes és várd ki és akkor mond el biztos nem fog meg haragudni főleg ha ő is úgy érez :)
2010. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

olyanokat szokott mondani :aranyos vagy,rendes ,jóképü-cuki

ebből te mit következtetsz

2010. okt. 3. 20:28
 5/12 Kamuuu ***** válasza:
Igen ilyet nekem is szoktak mondani én is kicsit arra következtetek hogy bejössz neki de lehet hogy csak barátként tud rád nézni majd ki derül egyenlőre ne bízd el teljesen magad hanem majd mond el mit érzel akkor kiderül minden de msn-en is elmondhatod csak ott meg nem látod az arcát hogy milyen képet vág tudod ott könnyű hazudni:/:S
2010. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
és valami dumát tucc ?
2010. okt. 3. 20:37
 7/12 Kamuuu ***** válasza:
Mármint mivel kapcsolatban duma?:D hogy elmondani neki hogy mit érzel mert azt tudok igen.
2010. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ja
2010. okt. 3. 20:42
 9/12 Kamuuu ***** válasza:
Akkor itt van: Figyelj, mostanában olyan zavar, feszült vagyok és egyfolytában ezen az egy dolgon görcsölök és most végre elmondhatom bár félek 1 kicsit a reakciódtól én már többet érzel irántad mint puszta barátság és remélem megérted és te is így érzel de ha nem akkor se szeretném ha haragudnál rám vagy már nem beszélnél velem mert fontos vagy számomra.
2010. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kamuuu ***** válasza:
Remélem segítettem és összejön a dolog:D
2010. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!