Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A csókolózástól lehet szájfert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csókolózástól lehet szájfertőzést kapni?

Figyelt kérdés

16F

Van egy lány akivel már egy ideje randizok.

De attól félek hogy ha megcsókolom akkor következő napra valamelyikünknek szájfertőzése lesz.főleg azért aggódok hogy neki ne legyen...

Nem csókolózott még egyikünk sem.



2015. júl. 9. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges de nem valoszinü
2015. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy csók egészségesebb, mint egy kézfogás. Te jóég én hányszor csókolóztam és semmi baja nincs a számnak...Ne aggódj ezek felől, még a szájába is élvezhetsz, semmi baja nem lesz, meg neked se..
2015. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nincs semmi bajod akkor neki sem lesz. Jó szórakozást a következő randira.
2015. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shai-Hulud ***** válasza:
96%
Te, ha ennyire félsz, akkor neked az orális szexet nem javasolnám...
2015. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de ha egyikőtöknek sincs, akkor nem.
2015. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én mindennap sokszor csókolózok a barátnőmmel,ma is... ha eddig nem volt bajunk tőle késöbb se lesz
2015. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!