Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek ennyire a csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire a csókolózástól? :S

Figyelt kérdés
Most a téli szünetben egyik fő elfoglaltsgom a filmnézés volt és majdnem mindben volt egy "szerelmes csók". Elkezdtem azon gondolkodni hogy lassan elérek abba a korba hogy majd eljön az első csók, és annyit félek... :S Egyszerűen izgulok is meg félek mivan ha valamit elrontok? Valaki adna tanácsokat hogy most akkor mint hogyan (ne) csináljak? A higéniáról meg hogy milyen ételeket ne egyek arról nem kell tájékoztató, csak magáról a csókról. Akkor már azt is leírntok hogy ti hány évesen csókolóztatok? A válaszokat előre is Köszi!

2015. jan. 3. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyaron csokoloztam eloszor azota het lannyal csokoloztam osszesen ebbol a ket ember volt a baratnom a tobbi kavaras. Nem nagy dolog. En is feltem tole amikor meg nem csinaltam de eljott az elso es rajottem hogy lof.asz dolog. Semmit nem kell tudni az elso csokhoz jon majd magatol. Utana mar mas tema hogy jol csokolsz e vagy nem😃 a mostani baratnom imadja ahogy csokolom es a csokolozas egy tok atlagos dolog mindennapos resze a parkapcsolatnak 15/f
2015. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike! :D Am én 13 éves vagyok :S :)
2015. jan. 3. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!