Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Miért bunkózik velem? Csalódott bennem? Szeretek? Vagy csak el akar felejteni?

Figyelt kérdés

Kezdeném onnan, hogy a volt osztálytársammal (nyolcadikos voltam, 9-be megyek) a kapcsolatom a legelején, ötödikben és hatodikban szó szerint tökéletes volt, az egyik legjobb barátomnak számított. Viszont hetedikben bevallotta, hogy szeret. Mondjuk, képe nem volt ahhoz, hogy ezt szemtől szembe megtegye, Facebook-on írta meg. Oké, ez nem is gond. Sikerült annyira zavarba hoznia, hogy hónapokig nem tudtam, mit tegyek. Azelőtt senki nem vallott nekem szerelmet, főleg így nem. Tőle nem számítottam rá, és annyira jó barátom volt, hogy féltem tönkretenni a (baráti) kapcsolatunkat. Valószínű, hogyha belementem volna a kapcsolatba, ha jártunk volna, akkor egyúttal lőttek volna a barátságnak is. Akkor így gondoltam, mert számos példa volt rá. Ismerőseimmel megtörtént. Tehát, jó néhányszor még elmondta, hogy szeret, kedvesen viselkedett, kimutatta, hogy mit is érez. Erre én? Visszautasítottam. A lehető legnagyobb kedvességgel, nem szerettem volna megbántani őt. Szerettem, de nem ÚGY. Ezt ki is hangsúlyoztam neki, elfogadta. Barátok maradtunk.

Aztán jött a nyolcadik. Az egész nyaram arra ment, hogy magunkon gondolkodtam. Folyton az volt a fejemben, hogy rosszul döntöttem, amiért nem mentem bele a kapcsolatba. Hogy miért? Én sem tudom. Talán mert legbelül éreztem iránta valamit, amit magamnak sem vallottam be. Ahogy megkezdődött a suli, az utolsó évünk általánosban, a barátnőim szünet nélkül kérdezgették, hogy mi van velem, amiért mindig őt lesem, szemezünk? Nekik elmondtam, hogyha esélyt adna, megpróbálhatnám vele, mert igazából ... igen, szerettem. Annyira hülye voltam, hogy egy év kellett, ameddig rájöttem erre. De egyszerűen összezavarodtam, nem tudtam, hová tegyem Őt. A barátnőim (mily' meglepő) tudtára adták a srácnak, hogy én nyitnék felé, együtt lehetnénk. A barátnőimet egytől egyig kiröhögte, és onnantól kezdve annyira bunkó módon viselkedett velem, hogy sokszor sírva jöttem haza az iskolából. Ami még szebb, elkezdte csapni a szelet az egyik legjobb barátnőmnek. Állítólag azért, hogy féltékennyé tegyen, és visszaadja azt, amivel én megbántottam őt. De mivel bántottam meg? Hogy udvariasan visszautasítottam? Azóta is olyan "csodálatos" a kapcsolatunk, hogy nem is köszönünk egymásnak. Valaki elmagyarázná, hogy mi van? Gondolom, közöttetek vannak érettebbek, tapasztaltabbak ilyen témában...

15/L



2015. júl. 9. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
hát elég különleges etes, szerintem felejtsd el
2015. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Fagyi visszanyal alapon Nem kellet neked Te nem kellesz már neki.Én ha szeretek valakit akkor nem kell 1 év és nincs olyan barátságból hogy szeretete csak ragaszkodás.
2015. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretett és amit a visszautasításnál érzett fájdalmat akarja most eléggé gyerekesen visszaadni neked.
2015. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Visszautasítottad, megpróbálta feldolgozni, és ezt úgy sikerült neki hogy a romantikus érzései átalakultak sértettséggé és haraggá. Aztán felhozták a barátnőid hogy te is akarsz tőle valami többet, és most vagy gyerekesen bosszút akar állni mert nem elég érett még vagy nem akarja megint ugyanazt eljátszani, nem akar megint reménykedni és így "védekezik". Hagyd a fenébe, sajnos túl gyerekes még, majd kinövi de ez a hajó most elúszott.
2015. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Látszólag szard le, ne foglalkozz vele, még akkor is,ha nem így érzel. Ha azt látja,hogy nem érdekled, kineveted,hogy gyerekes visszavesz. Hidd el, saját tapasztalat... 16/F
2015. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért szoktam azt mondani, hogy a barátságnak akkor van vége, amikor az egyik elkezd többre vágyni, és nem akkor, amikor járni kezdenek. Igazából ilyenkor már nem igazán lehet megmenteni a barátságot. Nála akkor kezdődött az, hogy vágyik valakire, nálad meg most.
2015. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Te csak azért mondod, hogy szereted, mert sokat gondolkodtál, és azt akartad, hogy szeresd. Igazából nem szereted ÚGY, csak bebeszéled magadnak. A másik, pedig lehet, hogy az a bizonyos fiú csak szívatni szeretett volna Téged. Vagy valami fogadásból, vagy csak egyszerűen. A legjobb barátnőmmel is hasonló eset történt, és mikor bevallotta a fiúnak, hogy ő "is" szereti, a fiú kiröhögte, és fulladozás közben (annyira nevetett) bevallotta, csak fogadásból tette ezt.
2015. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!