Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? Miért viselkedik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Miért viselkedik így? Csak barátságot akar?

Figyelt kérdés

Van egy srác, kb 3 hete ismerem, és kb 4x találkoztam vele ez idő alatt, de minden nap beszélünk fb-n. A 4-ből 2x voltunk kettesben. Olyankor sokkal jobban elvagyunk, ha padon ülünk akkor hozzábújok, és mikor köszöntünk el mindig ő ölelt meg, kicsit hosszabban, és ő mondja hogy ismételjünk és menjünk el máskor is. DE aztán mikor hívom találkozni akkor kerüli a dolgot, vagy nemet mond - igaz dolgozik is 10-12 órát, mikor hogy. De akkor minek mondja hogy találkozzunk, ha nem akar? Még illemből se kellene mondania, hogy találkozzunk, elég lenne jó éjszakát kívánnia és elköszönni. Próbálok vele flörtölni, de nem megy bele a "játékba".

Ami leginkább zavar az az, hogy 3x tuti mondta már, hogy segít valakit keresni nekem, és 1-2x ő is mondta, hogy segítsek neki csajozni. Erre a barátaim azt mondják, hogy csak "tesztel" hogy mit reagálok rá.

Nem értem. Minek ölel meg hosszan, minek mondja hogy ismételjünk, ha utána hárít/ígérget hogy majd a következő héten?!!

Nekem nagyon megtetszett ez a srác, de rossz érzés mikor azt mondja hogy segítsek neki csajozni. Próbálom kimutatni hogy tetszik nekem, pl bókoltam már neki hogy szexi/jól néz ki, flörtölni próbálok, hozzábújok ha úgy vagyunk, mindenről érdeklődöm, próbálok sokat foglalkozni vele. Az elején mindig én írtam, de most már van hogy felkelés után ő ír nekem, vagy hajnali 2-kor mikor már nincs semmi dolga akkor ír nekem.


Szóval ez most mi? Ti mikor csináltok ilyet?

Amúgy én 2 hete szakítottam az exemmel, de az utolsó 2-3 hónapban már nem voltak érzelmeim, kiölte belőlem őket, és ez a srác is kb 1-2 hónapja szakított, bár neki csúnyán ért véget.



2015. jún. 7. 12:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy én 19/L vagyok ő pedig 23/F.
2015. jún. 7. 12:49
 2/3 A kérdező kommentje:
Jah azt kihagytam, hogy csak akkor ölel meg elköszönésnél ha kettesben vagyunk, mások előtt nem ölelt még meg.
2015. jún. 7. 13:33
 3/3 anonim válasza:
Sztem csak játszik veled... ha mások előtt nem vállalja fel az érzéseit irántad vagy nem akar elmenni veled sehova, akkor valószínű, hogy csak ,,játék" vagy neki...
2015. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!