Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Új osztályba kerültem és aszt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új osztályba kerültem és aszt hiszem beleszerettem egy osztálytársamba. Mit tegyek? (normális válaszokat kérek ha lehet)

Figyelt kérdés

Még nyári szünet elött megtudtuk kivel leszünk egy osztályban. Ez kb. 2hete volt. Aznap elbeszélgettem vele de azóta nem is láttam (pedig 50 méterre lakunk egymástól) A peszélgetés alapján úgy gondolom már van fiúja. Még a beszélgetés elején megkérdezte a telefonszámomat viszont én nem tudtam azt fejből és ezértnem tudtam megadni neki. (ezért most a legszívesebben fejest ugranék a teraszról) mit tegyek? Már jó benyomása van rólam azt mondta kedves vagyok. Biztos vagyok benne


hogy van fiúja de el akarta kérni a számomat. Ez mit akar jelenteni? 14/F


2015. júl. 9. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt akarja jelenteni, hogy van egy osztálytársa, aki láthatóan jó fej. Jól jöhet a száma. Ennyi. Ha van barátja akkor fölösleges pattogni, és szánalmas is. Ha majd nem lesz neki, akkor hajrá.
2015. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De aranyos, hogy így bele vagy zúgva😊 jelöld be facebookon!
2015. júl. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nyomulásból akarta elkérni a számodat. Manapság már ki csajozik telefonszámmal? Illetve pasizik.
2015. júl. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Am biztos vagyok benne után még akartam valamit irni csak önt el ment a net. Na mindegy.
2015. júl. 11. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!