Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy egy volt osztálytársamba szerelmes vagyok 10 hónapja úgy, hogy nem is találkoztam azóta vele?

Figyelt kérdés

15F


Azért írok helytelenül,mert anyám nem szereti a szerelmet.

És a magánéletemet sem tartja tisztában pl.: kutakodik a telefonomban.



Okokat nem írok, mert elég kínos, nem dicsekszem vele.

Facebookon nem is voltam fel, csak a középiskola miatt regisztráltam, és ő miatta, ritkán van fenn, az ország legjobb gimijébe jár, 4,6 az átlaga. Én is legjobb tanuló lettem az osztályomban. Egyszerűen egyszerű, lány semmi extrával.

Nem írom le, mert eléggé szégyellem, meg a szüleim miatt is. Nagy vagyoni különbség ,a szüleim fogják megmondani kit vegyek el feleségül. Anyám szerint a hülyék a szerelmesek.


2013. márc. 22. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Érdekes.

De még érdekesebb, hogy a szüleid gyakorlatilag irányítják az egész életedet.

2013. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Baccardi01 ***** válasza:
100%
Lázadj!!!
2013. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Baccardi01 ***** válasza:
Egyébként meg normális. Van ilyen.
2013. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne haragudj, de szerintem az anyukáddal komoly bajok vannak. Az egy dolog, hogy jót akar neked, de túlzásba viszi, ezzel nem segít, csak elcs*szi az életed a túlzott ellenőrzéssel. Szép dolog, ha egy anya aggódik a fiáért, de amit a te anyukád csinál, az már beteges.

Ha tetszik az a lány, beszélgess vele, találkozz vele, és ne törődj azzal, hogy anyukád ilyen meg olyan anyagias és elitista. A szüleidnek nincs joga beleszólni a magánéletedbe. A szerelem pedig nem hülyeség, az okos ember is tud szerelmes lenni, ha találkozik valakivel, akit méltónak talál rá, hogy szeresse. Ha igazán szereted azt a lányt, akkor érdemes küzdeni érte! :)

2013. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám se teljesen komplett, na de ennyire...én biztos kicsapnám a balhét, és akármennyire szeretem, elküldeném melegebb éghajlatra...

Ha anyádat helyretetted (amihez sok erőt és kitartást kívánok) akkor a lányt simán meg tudod szerezni.

Anyádnak észérveket mondhatsz, nem fogja megérteni. Mondhatod, hogy apáddal valahogy csak összejöttek, nem fogja érdekelni. Egyszerűen küldd el a fenébe. Tudom, hogy nehéz, de érteni fogja, és minden rendben lesz (eléggé röstellem hogy ilyet írok de elég ratyi lehet neked így)

2013. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remélem, hogy fake...

Vagy még komolyan vannak ilyenek? Történelmi filmekben látsz ilyeket, hogy valakit belekényszerítenek egy házasságba.


Szerintem ne hagyd, hogy teljesen a szüleid irányítsák az életed! Azt semmiképp se mondhatják meg, hogy kit szeress!

2013. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Holnap anyám azt mondta 7-kor kellés,

1 db ének hármas miatt ideges,

Az a lényeg,hogy az érettségi tantárgyak meg vannak 4-esre 5-ösre.


Nem tudok vele találkozni anyám sehova nem enged el, és a lány kollégista csak hétvégente jön haza.

Anyám azt mondta ,hogy Hercegnő ,kicsi lelkét megbántották, azért mert nem enged el hozzá.Holnapra megint programot csinált,sehova nem enged el.

Na mennem is kell aludni.

Anyám dönti el igen, ő ,hogy kit vegyek el feleségül, kit szeresek. Mert ő már sok mindent megél rá kell hallgatnom. Én meg tapasztalatlan vagyok.

2013. márc. 22. 22:07
 8/12 Baccardi01 ***** válasza:
Mondom, hogy lázadj és szökjél el, hogy találkozhass a szerelmeddel.
2013. márc. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csinálj már valamit az anyáddal, nehogy beletörődj !

Ez már túllépi a szülői normalitás szintjét!

2013. márc. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az még, elmegy, hogy megmondja, mikor menj aludni. Jó, más szülő is szokta ezt csinálni. Jó, kaptál egy 3-ast, megbüntet érte...de ne hagyd, hogy megmondja, kit szeress! Ahhoz joga van, hogy megmondja, mikor menj aludni, de ehhez nincs...ne hagyd rá! Attól, hogy tapasztaltabb, nem tudja, hogy ki a jó társ neked!


Amúgy apukád mit szól ehnez az egészhez?

2013. márc. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!