Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, miért csináljátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért csináljátok ezt? (többi lent)

Figyelt kérdés

A forgatókönyv ugyanaz:

Ismerkedek, felveszem a kapcsolatot a kiszemelt lánnyal (vagy személyesen pl. szórakozóhelyen, vagy közös ismerősön át, vagy interneten, pl. társkeresőn), legtöbbször megkedvel a lány, folytatódik FaceBookon a beszélgetés, személyesen is találkozunk, és végül MINDIG a barátságzónában találom magam, mert közben megismer egy másik srácot is, és vele jön össze, én pedig a legjobb fiúbarátja leszek.

Lányokat kérdezném, miért jó ezzel 6*10^(23)-on darabra törni az előbbi fiú szívét?? Mert ez nem egyedi eset, sok ismerősöm, de már maga az internet szerint is (sajnos) mindennapos eset.

Ha van egy fiú, akivel 100%-ban passzolnátok, külsőre és belsőre is, megvan a tökéletes harmónia, és igazán kedvelitek is egymást, miért választotok egy másikat, akivel később csak a gondok lennének?


19/F


Ui. Trollok, nethuszárok, meg aki csak poénkodna, azok kíméljenek, kérem!


2015. júl. 12. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
szerintem ha ennyi eset volt, lehet hogy te csinálsz valamit rosszul. Legalábbis én is bekerültem a barátzónába 3 szor egymásután és rájöttem h túlsokáig várok egy randi elhívásra
2015. júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Quasar07 ***** válasza:

Lehet hogy csak te érezted azt a nagy harmóniát. Arra még nem gondoltál, hogy a lány nem érezhette jól magát a kapcsolatban?

De ne vedd nagyon magadra, ne add fel ! Csak tudod, most a k*cs*gség a menő, szóval ha nem vagy bunkó hanem szépen bánsz a lánnyal, lehet lecserél.. szomorú,de igaz. Mi ilyenek vagyunj

2015. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1# Mindig igyekszem megnevettetni a lányt, jó kedvet sugározni belé, érzékeltetni vele, hogy jól fogja még érezni magát, magamról nem is nagyon írok, csak ha kérdez! A randielhívásra max 1 hetet szoktam várni, hogy megkérdezzem, és a megkérdezéstől 2 héten belül általában meg is történik.

2# Nem vagyok bunkó, utálom a SWAG-YOLO páwadíszb*zikat, én mindig igyekszem megadni a tisztelet, amire VÁGYNAK a lányok.. csak ha tiszteletet kérnek, miért azt a páwát választják, akik nem egy mosolygós, kedves, aranyos lányt látnak benne, hanem csak a két mellet amit fogdoshatnak??

2015. júl. 12. 23:43
 4/11 anonim válasza:

Szerintem az is fontos, hogy magadról is beszélj... engem például frusztrál, ha folyamatosan engem faggat egy srác, szeretem, ha ő is mond magáról néhány dolgot. Persze nem kell használati utasítást adnod magadról, de ha valami eszedbe jut, akkor bátran írd le vagy mondd el neki. :)

Másrészt már előttem is írták, hogy lehet, hogy a lány nem érzi azt a harmóniát, amit Te igen. Lehet, hogy valami zavarja, például kétségbeesetten próbálsz "nem barátzónába kerülni", és ez érződik (de persze ez csak találgatás a részemről). Ha meg mással jön össze, miközben Veled randizott korábban, akkor annak valószínűleg az az oka, hogy a másik srác hamarabb lépett, határozottabbnak tűnt, vagy szimplán úgy tűnt, hogy jobban passzoltak.

Megjegyzem, hogy a barátzónában rekedt srácokkal szerintem sokszor az a probléma, hogy félénkek, nem tudnak elég egyértelmű jelzéseket adni a lány felé, hogy ők kapcsolatot szeretnének, és így a lány is azt hiszi egy idő után, hogy csak barátságot akarnak. Legalábbis én így tapasztaltam, van olyan, akiről mai napig nem tudom eldönteni, hogy mi az istent akar / akart tőlem. :D


18/L

2015. júl. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Ha ennyire ráerőlteted magad a lányra, szerintem akkor ne várj sokat. Szabad tér kell neki. És ha előre megtervezetten csajozol, hogy egy "bizonyos" nőt felszedsz, akkor szerintem abból 1 hét után csak baráti kapcsolat lenne ismét. A szerelem az magától jön, nem ráerőltetetten. Így teljesen feleslegesen próbálkozol. Mellesleg lehet, hogy valamit sorozatosan te rontasz el. Ismerőseim és saját példáinkból ezeket utálják a lányok, pár pontba szedve:

-Okoskodás (ez is valamiféle ráerőltetés, és nem hagyod ezzel kibontakozni)

-Hangvétel (a normális lányt ezen alapon megkülönböztetheted a nemnormálistól. Ha nem beszél csúnyán, akkor lehet utalgatni, hogy normális. Ha te viszont csúnyán beszélsz, és ő nem, akkor el fog ítélni "SAJNOS")

-Szinte csak facebookon/twitteren (magyarán neten) tartod fent vele a kapcsolatot. (Azt fogja gondolni (és el is hinni) hogy nincs benned elég férfiasság, hogy kiállj elé, és jogosan is gondolja!)

-Önsajnáltatás (Ha egyszer sajnáltatod magad, akkor az még elmegy. De ha sorozatosan siránkozol, mint egy 6-7 éves, sokat ne várj. Egyáltalán nem férfire vall ez a viselkedés SEM. Babusgatni nem fog örökké. Sőt. Ritkán sem.)

-Éretlen vagy a korodhoz képest. (Rengeteg ilyet ismerek, hogy 19-20 éves, és egy gyerekként viselkedik)

-A barátaival úgy bánik, mint egy kutyával. (Ezt a lány nem úgy fogja elnézni, hogy te vagy az ALFA HÍM 2, vagy több x-y-z ember közt, hanem egyből azt fogja kiszúrni, hogy egy bunkó paraszt vagy, aztán szevasz)

-Értetlen a szöveged, süket fülekre talál. (Ne kezdj neki semmi olyat mondani, amihez nem ért, mert akkor körülbelül azt fogja tenni, mint az ötödikes matekon (bealszik))

-Csak magadról/csak róla dumálsz. (Ha csak róla dumálsz, akkor azt fogja gondolni hogy rendes vagy, és nem vagy egoista. Ha viszont már 20 napja csak róla folyik a beszélgetés, akkor valószínűleg kicsit elme zavarodottnak fog titulálni, hogy mennyit faggatod. A nők szeretnek függetlenek maradni. Ha csak magadról beszélsz, az sem jó, mert már egy lány kb 1-2 órán belül le fog szarni.

-Ha csak használod valamire (ez magáért beszél)

Ha nem keres téged, egyszer sem, és nem is foglalkozik veled, vagy csak érdek szinten keres, hogy kell neki valami, hogy "adj neki" vagy "csinálj neki", akkor már elkönyvelheted, hogy abból 101%-osan nem lesz semmi sem. Remélem végigolvasod, és megpróbálsz ezekhez alkalmazkodni. Véleményem szerint 19 éves létedre meg fogod érteni azt, amit neked mondtam. Ezeket ha megfogadod, egy 90%-os sikert elkönyvelhetsz magadnak. És nem minden lány egyforma, szóval próbáld meg, hogy megfigyeled azt, amit csinál, és támogatod benne, vagy te is megpróbálod utánozni. Az állatok tudod miért állnak össze 1 csordába? (Pl.: Oroszlán) Azért, mert a közös elv hajtja őket, a vadászat, az, hogy húst egyenek. Az embereknél is valahogy így van. Minél több dologban egyeztek meg, annál jobban fogja a társaságodat keresni.

Még egyszer köszönöm, ha végigolvastad!

16/F

2015. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
18/L vagyok ismét, és teljesen egyetértek az előttem szólóval, viszont egy dolgot azért hozzátennék. Szerintem az sem jó, ha csak róla beszélsz, "belemászol az életébe" vagy túlzottan "isteníted"... az én életemben van most egy srác, aki tényleg túlértékel engem, és számomra már idegesítő, amit csinál. Nem is ismer igazán, de azért úgy csinál, mintha tisztában lenne minden jó tulajdonságommal, rossz személyiségjegyem pedig nem is lenne. Pedig nyilván nem vagyok tökéletes, csak épp ő ezt nem fogja fel. Tehát valóban ne vidd túlzásba az egoizmust, de azért beszélj néha magadról is, hogy felkeltsd az érdeklődését. Ha például van valami hobbid, ami őt is érdekli, akkor arról nyugodtan beszélgethettek - de semmiképp ne untasd olyan dologgal, ami iránt kicsit sem érdeklődik! Figyeld a külső jeleket, hogy hogyan reagál bizonyos megnyilvánulásokra, és ott érezned kell a határvonalat, hogy mennyit beszélj magadról, és mikor tereld át a szót az ő életére.
2015. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Egy hetet vársz a randi meghívással és általában 2 héten belül megtörténik??? Ez nem jó így. Mire vársz??? Ha neten vacakolsz egy hétig, arról azt gondolod,h egymás megismerése, pedig közben tisztán nettó untatás, pusztán el ridegül tőle a "kapcsolat"! Megtetszett pipa, megszólítod/írsz neki pipa, te is szimpatikus vagy számára pipa, keresed másnap is,h érazze,h fontos számodora, nem azt várod,h ő keressen pipa, legkésőbb a második beszélgetésnél elhívod randira! Nem vársz egy-két hetet. Minek? Majd a randin megismeritek egymást, aztán eldöntitek,h akartok-e továbblépni vagy mindenki megy a maga útján. A nőknek az kell,h kedves légy, tiszteld, de az is kell,h elcsábítsd őt,h tűzbe hozd, h megmozgasd. Legyen benned élet, spontaneitás, tűz. Ezek hiányoznak belőled. Hiába vagy kedves és nevetteted meg, de elunja veled az életét és inkább választ olyat aki érzéketlenebb de legalább meg tudja mozgatni...
2015. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

5-ös vagyok. 6-osnak köszönöm. Látod, egy tőlem 2 évvel idősebb lány is belátta, hogy igazam van. Ez minden korosztálynál szinte majdnem így van. Még annyit hozzá szeretnék tenni, hogy ránéztem erre a kérdésre, még elolvastam és elkezdtem hámozni azt, amit írtál. Cseppet támadó jellegű leszek. Szerettem volna még írni, csak már az idő nem volt alkalmas, egyéb okok miatt... Szóval, kibontogatnám végig a mondataidat. Gondolkozz szimplán csak el azokon, amit mondok. Ne legyél egyből depressziós.

Csak pszichológiailag merem kikövetkeztetni, hogyha már felsoroltad azokat a módszereket, ahogyan ismerkedsz, akkor az internetnek és a társkeresőnek adnám a legnagyobb százalékokat, hogy ott kezdeményezel, persze személyesre is fordulhat a dolog. Ehhez azt fűzném hozzá, hogy a társkeresőn azt az arcodat mutatod, amelyiket akarod. Ha szomorú vagy, és írsz nevetős smiley-t, akkor tulajdonképpen álcázod a valódi kilétedet. És ezt tudják a lányok, nem tudom hogyan, de egyik ismerősömnél ezt megérzik folyton, hogy nincs rendben, csak egy hamis falat állít maga elé a hamis smileykkal, meg a mondataival... Ha személyesen botlasz bele, például az utcán történik valami, amiben például segítesz is neki, akkor elhiheted, hogyha ott elkezdesz ismerkedni vele, rohadtul nagyobb lesz a siker. (Pont az igaziba botlottál, szó szerint.) És nem okoskodásból, de aki szórakozóhelyre jár, az nagyon nem használ társkeresőt, sem facebookot...

,,Legtöbbször megkedvel a lány"

Honnan tudod? Belelátsz a szívébe? Szerintem itt már egókkal is lehetnek problémák, mert ha már 1 hét után körülbelül elkönyveled magadnak, hogy ,,Úr Isten, belikeolta a profilképem... Itt lesz valami" Vagy ,,Azt mondta, aranyos vagyok... lesz ebből valami." Ez lássuk be, egóra vall, ugyanis szereted magad annyira, hogy képes vagy elhitetni, hogy mindenki szeret. Vagy ha netalántán babusgat (ami nem férfias) akkor maximum játékszere vagy, játékbaba. És van egy olyan legenda, ami viszont teljesen igaznak bizonyul, hogy ha egy lány azt mondja, hogy aranyos vagy, így, neked, akkor 80% az esélye, hogy barátzónában vagy.

,,Folytatódik FaceBookon a beszélgetés, személyesen találkozunk"

Ez nekem úgy hangzik, mintha egy 12 éves és a felnőtt veszekedne, vázolom a helyzetet (csak az egész sztori pont fordítva lesz, de ugyan az):

Anya: Fiam, te törted szét a poharat?

Gyermek: NEM ANYA!!! PETI VOLT... És súgva mondja tovább: De... én is hozzáértem...

Anya: Szóval te törted szét? Ne hazudj!

Gyermek: NA JÓ! Én voltam... Én biztattam rá, és adtam meg a 90%-os kezdőlöketet... Nem Peti... Nem akarom bajba sodorni...

Ha most elkezdene veled anyukád veszekedni, csak erről a témáról, ugyan ez lenne. Csak azt mondanád: NA JÓ! FaceBook-on beszélgetünk! Szoktunk néhányszor találkozni, de inkább FaceBookon beszélgetünk... Érdekes, ugye? De én lefogadom, hogy ez csak facebookos ismerkedés onnantól. Figyelj, ha nem is teszel semmit, akkor nem hiszem, hogy lesz valami... Ne várd, hogy a házadhoz jöjjön, és kopogjon, hogy járunk-e. Ez nem így megy.

,,És végül MINDIG a barátságzónában találom magam, mert közben megismer egy másik srácot is, és vele jön össze, én pedig a legjobb fiúbarátja leszek"

Ez megerősíti az előbbi megállapításomat, nem törődsz vele, csak elvársz dolgokat. Facebookon, ismétlem, ez nem fog soha sem összejönni. Nem vagy már 10 éves. És egy átlagos lánynál kb. hetente jönnek az új pasik. Szóval igen, bármilyen lehetetlen, de már az első hétben kötődést és a szeretetnek egy halvány szikráját kell irántad éreznie. ,,A legjobb fiúbarátja leszek." Ezt a részt ne gondold komolyan, mert egyáltalán nem így van. Bocsáss meg, de ez alatt azt érti: Nem akarlak megsérteni, de hagyjál békén.

,,Lányokat kérdezném"

Fiúk véleménye miért nem számít? Aki akar, van olyan tökös, hogy beszóljon, vagy véleményt írjon. Megkülönbözteted nagyon az embereket, ebből nagyon ezt bogozom ki...

,,Miért jó ezzel 6*10^(23)-on darabra törni az előbbi fiú szívét??"

6*10^(23)-on. Bocsánat de... Az ilyen stréber stílussal maximum egy olyan lányt találsz, akiről inkább be sem számolok, mert még én is elsírnám magam, ha arra gondolok. Próbálj meg változtatni... Milyen zenét hallgatsz? Gondolom olyat, mint amilyet a stréber kockák (már ne haragudj ezekért a beszólásokért, jómagamnak is szarul esik, csak azt érzem, ha én nem tartok tükröt eléd, akkor senki...) szóval folytatnám. Milyen zenét hallgatsz? Csak tipp : Elvis Presley? Michael Jackson? Led Zeppelin? Tank Csapda? Queen? Ezek már kimentek a divatból... Egy lánynak meg... Ez az élete, a divat. Nem azt mondom, hogy hallgass ilyen fülsüketítő dubstep-et vagy mi a neve... Hanem rap, rock. Lehetőleg 2000 utánit. Mert képzeld el a mai lányokkal az élethelyzetet...

-A pasid milyen zenét hallgat?

-Valami 1970-80asat, mert stílusra visszamaradt...

És kezdődik a hátad mögött való kibeszélés. Sajnos a zene 40%-ig határozza meg manapság az embert...

És ez is rohadtul egoista megnyilvánulás, hogy ő töri a te szívedet darabra. Mintha robot lenne... Úgy gondolod, neki nem törik ugyan annyi darabra a szíve, mint neked, amikor rájön, hogy csak egy csalétek azoknak a próbálkozásoknak, amiket te csinálsz? Mert ezzel nem csak te vagy így, hanem ezt még 6000000 másik fiú csinálja rajtad kívül, csak itt, Magyarországon. Neki is van ám szíve...

,,Mert ez nem egyedi eset"

Abból a hasra ütött 6 millióból 590 ezer nem béna, és talál barátnőt, mert azért még tud valamit. Az a 10 ezer... semmi. Az ember olyanokkal barátkozik, akikkel közös elvekért élnek. Elmondtam előző kommentemben az oroszlános esetet. Nyilván olyanok a barátaid is, olyanokkal jössz ki jól, mint amilyen te vagy. Szerintem, mint mindenki másnak, feléd is közelít 1-2 normális ember. Engedd magadhoz őket közelebb, és fogadd el a segítségüket, ne fordulj el, és ráadásul egyből a lányhoz, és sírsz, bőgsz.... Ráadásul meg is írod neki. Nem fog férfinak nézni...

,,De már maga az internet szerint is mindennapos eset."

Buta vagy, ha az internetnek hiszel. Erre ennyit tudok csak mondani... A neten megcáfolják egyik oldalon, hogy meg fogsz halni, másikon pedig hogy örök életed lesz... Meg halálhíreit terjesztgetik x-y embernek. Megbízhatatlan az internet, így hidd el.

,,Ha van egy fiú, akivel 100%-ban passzolnátok, külsőre és belsőre is, megvan a tökéletes harmónia, és igazán kedvelitek is egymást, miért választotok egy másikat, akivel később csak a gondok lennének?"

Mintha te tökéletes lennél. Azt mondtad ezzel a mondatoddal, hogy minden más fiú rajtad kívül egy szar, egy senki, élettelen, rabló-bűnöző, csak te vagy a tökéletes, akivel nincs gond. Hát jó hosszú a szöveg, meg az előző komment is, szóval van ott ám gond. Nem is kicsi. 100%-ban passzolnátok... CSAK SZERINTED. ;) Attól még, hogy azt te a fejedben elképzelted, hogy igen, őt akarod, az nem azt jelenti, hogy össze is passzolsz vele. Az csak akkor dől el, ha azt is mondja. DE mivel egy kapcsolat két emberből áll, így ha csak szerinted illesz hozzá, az csak 50%. Ha szerinte nem, akkor azzal az 50%-oddal kitörölheted a fenekedet, mert nem érsz vele SEMMIT. Külsőre és belsőre is. Azt mondom, hogy Bill Gates passzol Miley Cirus-hoz (vagy hogy írják a nevét), akkor érzed, hogy nem... Ezt bízd rá egy külsős emberre, hogy megkérded, hogy: ,,Szerinted összepasszolnék vele?" És olyantól kérdezd meg, hozzáteszem, akiben megbízol, aki nem venné el tőled, vagy esélye sincsen elvenni.

Megvan a tökéletes harmónia... Már 1 kezemen nem tudom megszámolni, hányadik egoista mondatod. És igazán kedvelitek is egymást. Már nem tudom hányadjára akarod felsorolni, hogy kedvel téged. Nem tudom, hogy honnan tudod. Megérzés? Akkor rossz. Mert ha elfordul tőled NYILVÁN nem is kedvel, hanem ejt rád magasról. Miért választotok egy másikat, akivel később csak a gondok lennének? Most képzeljünk el egy lányt, aki kedvel egy gengsztert, vagy épp Justin Biebert. Maradjon élete végéig JB-be szerelmes, vagy egy gengszterbe? Mert valljuk be, ezektől csak jobbak vannak.

,,Trollok, nethuszárok, meg aki csak poénkodna, azok kíméljenek, kérem!"

Mintha egy nem férfias segédkiáltást hallanék a kútból, úgy verődik ez le nekem. Félsz mások véleményétől? Ott kéne kezdődnie, hogy bármennyire is lehordanak, csak nevetned kéne azon, aki elmond mindennek... Hogy a lány lássa, hogy tökös vagy, és ismered magad. És hogy meg tudod védeni magadat. De pajzsnak ne használd. Látni fogja (eddig is látták, azért tojtak rád) hogy pajzsnak akarod használni, meg bébiszitternek. Hagyjuk...

Szóval remélem megfogadod ezeket. Hosszú az egész, kifejezi, hogy nem vagy hibátlan, magyarán megdönti azt a hitedet s elveted, ami a saját jóságodat fejezi ki, 85%-ban.

2015. aug. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok, bocsánat, hogy nem jelentkeztem, de épp nyaraltam, és nem volt internet elérhetőségem..

Na akkor sorban válaszolok mindenkinek, remélem, nem túl későn :/

4#: Hát sosem görcsölök rá az egészre, mindig teljesen laza és közvetlen vagyok velük. Azonban most hogy mondod.. magamról csak akkor beszélek, ha a lány kérdez, nem szeretek ugyanis magamról írni, mert akkor csak hosszabb regény lesz a vége, mint amennyi a Harry Potter 7 része összesen. Ha a lány kíváncsi rám is, majd kérdez, én így állok hozzá.

5#

2015. aug. 4. 15:09
 10/11 A kérdező kommentje:

5#: Sosem igyekszem ráerőltetni semmit senkire.. ha csak barátság lesz az egészből, szavam nincs ellene, csak fáj..

Okoskodni nem szoktam, a szókincsemet megválogatom, még akkor sem beszélek csúnyán, ha a lány igen. Nos, a facebook azért csak az egyetlen lehetőségem, mert a saját városomban nem tudok ismerkedni, mert itt csak nem tiszta erkölcsű lányok élnek, akiken már a fél megye végigment, vagy örök szüzességet, és apácalétet esküdtek, vagy már visszautasítottak.. és a fővárosban ismerkedek, ami jóllehet nincs messze ide (60 km), és hamarosan költözök fel oda, de a sorozatos fel-fel utazgatás anyagilag nagyon megterhelő lenne számunkra. Önsajnáltatás az is jelen van, orvosilag igazolt depresszió miatt, bár félig én is tehetek róla. A lelki érettségemet pedig nem tudom konkrétan definiálni, mert szituációtól függ. Ha olyan a helyzet, akkor igen komolyan tudok viselkedni, de ha nem kell, akkor jókat tudok nevetni, meg bármi ilyesmi. Szóval nem tudom :/

6#: időnként van, hogy azért felvetek magammal kapcsolatban egy dolgot, csak az általános tapasztalat az, hogy egy "ühüm"-ön, egy "értem :)"-en, vagy egy "Az jóóóóóó"-n kívül mást nem kapok rá, pedig pl. csak a hobbimról beszélgettem, ami a sportolás, a zenehallgatás, és az ismerkedés (leginkább)

7#: Előbb írtam.. anyagi dolgok miatt nem megy :(

8#: Tudom, hogy nem vagyok tökéletes, és köszönöm a támadó jellegű kommentet is, valamennyire fel is nyitotta a szememet, hogy hülye voltam, naiv és egoista is. Sajnos túlságosan bebeszéltem magamnak az ellenkezőjét, és annyira elhittem, hogy az ismerkedési, és a megfogalmazási módomban is elhittem, hogy "ez így teljesen normális, ahogy van".

A zenei stílusban benne van, amiket tippeltél (Queen, Michael Jackson (ő csak egy picit)), de mi mást tehetnék, ha a mai zenétől szó szerint hányok? Ez, amit pl. Miley Cyrus, Justin Bieber, vagy a OneDirection csinál, ezeket nehezen tudom..

Ez az egyetlen, amiből nem igazán tudok engedni.. a többiben viszont elismerem, hogy igazad van!


És köszönöm mindenkinek a kommenteléseket, és a segítségeteket! :)

2015. aug. 4. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!