Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, és a netes társkeresés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, és a netes társkeresés. Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Vegyük pl a tindert. Lájkoljuk egymást. Ráírok udvariasan. Jobb esetben visszaír, válaszolgat pár sort, aztán annyi. Látom fent volt, de nem ír vissza.

Van mikor vissza se ír.

Tökmindegy, mit írok. Megkérdem zavarhatom-e, vagy írok rögtön pár sort magamról, mittudomén aztá semmi.

Mi a fenét írjak? Minek lájkol, ha nem ír vissza?

De még nem is lehet az, hogy véletlen nem láttam meg, hogy írtam, mert írok neki még valamit. És nem is egy lány csinálta.

Ki érti ezt?


2015. júl. 5. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Unatkoznak, szórakoznak, egót építenek.


Nem gondolják komolyan az ismerkedést.


vagy csak nem tetszel nekik kép alapján.

2015. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kovsa21 ***** válasza:
71%
Az olyan nők, akik már társkeresőre adják a fejüket, olyanok mint a kápolnából száműzött apácák egy meggondolatlan paráználkodás után. Szeszélyesek és veszélyesek.
2015. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akkor minek lájkolnak? :D

Pedig eléggé sokan vannak.


Egyedül döglök meg aztá kész. :D

Szórakozzanak a fenével. :D

2015. júl. 5. 18:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kovsa21 ***** válasza:
Vegyél macskákat... :D
2015. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
21. van macskám, bírom is, tiszta kettyós. :D
2015. júl. 5. 19:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki a macskákat szereti, rossz ember nem lehet...
2015. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kovsa21 ***** válasza:
43%
Az a baj, hogy a mai fiatalság elvárása ( ha 18 feletti vagy ), hogy legyen egy autód, pénzed, és úgy nézz ki, mint egy isten.
2015. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség az előző...

Nekem nem annyira tetszenek az ilyen bemutatkozós szövegek. Én azért nem szoktam már visszaírni, mert már unom a beszélgetés. Próbálkozz valami humorral, szerepjátékkal, aktualitással, stb.

2015. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kovsa21 ***** válasza:
Kár, hogy az úgynevezett hülyeségem nemsokára 2 számjegyes lesz évekbe sorolva :)
2015. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!