Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak en kepzelem be hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak en kepzelem be hogy megunt? Nem tudja mit szeretne?

Figyelt kérdés

Van egy fiu,mar 1eve ismerjuk egymast,de csak 2honapja kezdtunk el talalkozgatni(elotte neten beszeltunk(egy varosban lakunk)tobbszor megbeszeltuk,hogy talalkozunk,elkiser suliba vagy ilyesmi,de a talalkozas elotti napon nem is irt/vagy ha irt akkor sem hozta fel a temat,en meg nem fogom folyton felhozni neki,szoval igy szepen elsiklottunk egymas mellett :D) egyszer beszerveztem egy iskolai kozossegi munkara,es akkor nagyon joba lettunk,egesz nap egyutt voltunk,hulyeskedtunk,este meg hazakisert,es nala az a szokas,hogy elkoszonesnel puszi-puszi es veletlenul az egyik puszija felig szajra ment..azon a heten 7bol 7napot egyutt voltunk,mindenhova hivott,de elkoltoztek(most mar nem 2kmre lakik tolem,hanem 4kmre:D)azota folyton leraz olyanokkal,hogy ugye dolgozik,es utana faradt meg beteg meg nem tudom meg,de oke en ezeket megertem,de amikor 6kor vegzett engem mindig lerazott,de erdekes a haverjara van ideje,egyik nap is nala aludt,leirta,hogy fagyizott este valahol.. akkor mit szeretne?miert ir ram ha nem erdeklem?miert zavar ossze olyanokkal hogy megfogja a kezemet,puszit ad,megolel?Eddig mindig becezgetett,hogy cica,cicus,cicc..mostanaban meg semmi.ebben a ket honapban vegig azt hallgattam tole,hogy mennyi mindent fog velem csinalni nyaron,satrazas,filmnezes,pestre/becsbe menni,erre amikor most 1het utan nagy nehezen talalkoztunk akkor mondta,hogy mennyi mindent fog csinalni augusztusban,szabadideje nem lesz..nekem meg picit rosszul esett,hogy benne sem voltam mivel eddig vegig ezzel hulyitett,erre mondta,hogy ezt felreertem,mert benne vagyok a terveiben,de mindenre ezt mondja"ezt felreerted..."megharagudtam ra egy picit,mert oke,hogy nem vagyok en neki senki,de ez azert rosszul esett tole..

O 18 eves,en meg 17.Irtam mar ki ehhez hasonlo kerdest,de senki nem valaszolt ra normalisan..



2015. júl. 14. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el és nem is fogom. Ez ellen semmit sem tehetsz.

Hahaaaa


Ui. Ne válaszoljunk neki normálisan. (Gonosz, önelégült mosoly)

2015. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek teljesen idióta :O keress valami normálisat inkább :)
2015. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!