Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt hiszem, hogy a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, hogy a barátom már nem szerelmes belém, és hogy megunt. Mit tegyek, hogy a kapcsolatunkat erősitsük meg és hogy legyen szenvedélyesebb? 18L

Figyelt kérdés
Mostanában már nem nagyon érdekli a barátomat, hogy mit csinálok. Ha van randink és mondom neki, hogy jöjjön elém, nem jön, mert lusta és sok idő. Mindig én kell menjek hozzá, ő csak akkor jön, mikor egyedül vagyok otthon (szexért). Mostanában csak azon jár az esze, minden a szex körül forog. Régebb rengeteget voltunk máshol, mindig hazakisért. Ha társaságban vagyunk, nem foglalkozik velem annyit, nem csókolgat annyit, mint az elején (amikor ugyanúgy társaságban voltunk). Mit tegyek, hogy újra érdekeljem? 4 hónapos kapcsolatról van szó, a fiú 21 éves

2015. júl. 2. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Előfordul a férfiaknál, hogy egy időben mindig csak a szex jár a fejükben...

Az, hogy nem csókolgat annyit??! Na és? Alap, hogy egy társaságban nem szép az, hogy csókolgatjátok egymást sokszor(!).


Az, hogy csak a szexért megy eléd kissé érdekes dolog, de szerintem mindenképpen beszélj vele. Mondd el neki, azt ami zavar

2015. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is hasonlóan voltunk, de szakítottunk néhány napja, nagyon-nagyon hiányzik. Vissza akarom kapni, úgyhogy engem is érdekelnének a válaszok.
2015. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!