Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valami, urugy, hogy talakozhas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami, urugy, hogy talakozhassunk?

Figyelt kérdés

Van egy fiu szertem, de o nem. Tudja mit erzek. Talakozni akarok vele, kene valami urugy, mert ha a baratnom elhivna es en is menneek o tudna az a lany azert hivja, mert en is megyek, ha meg azt irjuk neki talalkozni akarok vele plane nem jon el igy kene valami ok.

Bocsi az ekezetekert.



2015. júl. 14. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akar veled találkozni, ne erőltesd
2015. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De en nekem latnom kell nagyon hianyzik es kivancsi vagyok mit szolna hozzam, mert valtoztam kicsit.
2015. júl. 14. 20:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor küldj neki egy képet magadról, de fogd már fel, hogy ha nem kíváncsi rád, csak saját magad alázod meg! Meg persze őt is. A legtöbb embernél a "nem", azt jelenti, hogy "nem". Evvan, térjél észhez
2015. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ha kuldok kepet nem fogom latni es hianyzik nagyon.
2015. júl. 14. 20:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérj tőle készpénzt, uzsorakamatra. Lehet, hogy belemenne az üzletbe, és találkozna veled.
2015. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az senkit nem érdekel. Neki nem hiányzol, ez a lényeg. Ha szereted tartsd tiszteletben az érzéseit. Én is hasonló helyzetben vagyok mint te, szóval nem a levegőbe pofázok..
2015. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez nem az utolsonak szol, de aki nincs benne vagy nem volt ilyenben resze nemtudja mennyire borzaszto azt nem latni akit imadsz.
2015. júl. 14. 20:55
 8/11 Kiyoko22 ***** válasza:
Lehet, hogy szörnyű, de túl kell tenned magad ezen. Nem mondom, hogy add föl, de normális keretek között próbálkozz. Átverni azért, hogy láthasd... én ilyet nem csinálnék ha valait szeretek. Vannak érzéseid, de neki is vannak és ezeket tisteletben KELL tartanod, akár fáj, akár nem. És ha ő tisztességesen elismeri, hogy nem szeret és ezt a tuttodra is adja, akkor neked ezt meg kell értened.
2015. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
kezdj el más után szaladni...hanyagold el teljesen...ha elkezd irigykedni akkor tudni fogod hogy lehet hogy tényleg érez valamit irántad...ha nem akkor hagyd békén
2015. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hagyjad, ezzel tebyleg csak magadat alazod meg :(


Es velem is ugyanez van :(

En SOHA nem beszéltem ezzel a fiúval eloben :(

Szoval azt se tudom, hogy pontosan milyen hangja van :(

Es amikor a suliban lattam alig mertem ránézni

Es azert lett volna jo találkozni legalább 10-15 percre, hogy halljam a hangját es nezhessem anélkül, hogy hülyének nézne, hoy miert nézem folyton őt :(


Hat...nem jött össze

Es mar elmés másik suliba

Szoval kb soha nem fogom látni meg messziről sem eloben :(



Lépj tul rajta (:(

Tudom, hogy nehéz, de menni fog ;)

Ha. Gondolod írj privit :)

"Kiontheted" a lelkedet, ha ugy erzed, hogy attól jobb lesz :)

2015. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!