Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki tetszik nekem, de az a baj, hogy én szegedi vagyok, ő meg valahol Záhony mellett lakik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fiúnak tetszem,tehát az érzés kölcsönös,és nagyon jól elbeszélgetünk,csak a távolság sok,és mindketten fiatalok vagyunk (én 14,ő 16). Szüleim még a szomszéd városba se engednek nagyon,nemhogy Szegedre....
2015. júl. 15. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Két lehetoseg van akkor.vagy tavkapcsolat,vagy megmaradtok baratoknak.ehhez nem kell sok esz
2015. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mint mondtam,szüleim nem engednének el másik városba/faluba....
2015. júl. 15. 17:02
 3/5 anonim válasza:
Ha szegedi vagy, hogy hogy nem engednek el Szegedre? Ezt nem vágom.
2015. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hupsz,elírtam:Kisvárdára
2015. júl. 15. 17:07
 5/5 anonim válasza:

Értem. Én, a helyedben, ennyi idősen nem vállalnám ezt be. Főleg, hogy a szüleid el sem engednek még egy közeli városba sem. A 14 éves gyerekemet én sem engedném el olyan messzire.

Szeged közelében élek, és jártam arrafelé vonattal, busszal is. Nincs valami közel, elég sokat kellett utazni, és az út sem volt 2 forint. Elég kevés időt tudnátok együtt tölteni, ha még aznap haza akarnál jönni.

Ha pedig egy köztes helyen találkoznátok.. nos..azt se lehet mindig.

Inkább ne vállald be. Értem,hogy tetszetek egymásnak, de nem hinném, hogy ebből bármi komoly kialakulna hosszú távon.

2015. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!