Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnám elérni, hogy...

Hogy tudnám elérni, hogy boldog legyek olyan lány mellett aki nagyon nem tetszik és amúgy másnak se nagyon, de így őt meg tudnám szerezni?

Figyelt kérdés
A barátaim és szüleim szerint baj, hogy válogatok a lányok között és ezért vagyok egyedül és ezért nem volt barátnőm sőt semmiféle kapcsolatom 22 évesen. Igazuk lehet? Ha igazuk is van, akkor mit tehetnék annak érdekében, hogy vonzódjak az igénytelenebb, csúnya lányokhoz?

2014. dec. 4. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Igazán sehogy.

A lánnyal szemben meg iszonyatosan ronda dolog.

2014. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez elég rossz gondolkodásmód.

Csak azért ne legyél valakivel, mert nincs más. Ezzel csak magadat csapod be. Sőt még szegény lány érzéseivel is csak játszanál.

2014. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem akarják a szemedbe mondani hogy kaviár az ízlésed de hányás vagy.
2014. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


A barátaid és a szüleid tévednek. Egy egészséges válogatás mindenképpen szükséges, hiszen ki akar igénytelen, bunkó lányokkal járni? Senki...


Én azt javaslom, hogy ne járj avval a lánnyal, ha nem tetszik, csak szenvedés lenne mellette az életed. Inkább azt tudom tanácsolni, hogy beszélgess a csajokkal, szólítsd meg őket. Akkor majd találsz valakit, aki hozzád való


Sok sikert.

2014. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon válogatsz a lányok között akkor csak nem lehetnek olyan rosszak az általad igénytelennek és csúnyának tartott lányok sem.

És nem tudnád elérni, de ajánlom figyelmedbe ezt.


[link]

2014. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
járj te a túl öreggel... no comment bugyuta skicc
2014. dec. 4. 22:49
 7/10 anonim válasza:
Mi nem tetszik benne?
2014. dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a külsőnél szoktam leragadni, mert általában tényleg olyan lányok közelednek felém vagy hagynák hogy én azt tegyem, akik egészen taszítóak de nem csak nekem mert jellemzően senki nem kezd velük, talán ezért is rámenősebbek általában
2014. dec. 5. 02:24
 9/10 anonim válasza:
értem én ,de külsőben mi? az arca, teste ?
2014. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát minden, én a szép arcú, vékony lányok iránt tudok vonzalmat érezni
2014. dec. 9. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!