Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti össze jönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti össze jönnétek fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok , és szemezgettem egy kb 19-20 éves lánnyal. Nagyon bejön de nem tudom lenne e esélyem , feleslegesen nem akarok be égni :) minden nap találkozunk mert e jogsit csináljuk , facebbokon ismerősök vagyunk 3 napja én jelöltem be . mi legyen ? lányok ti hogy gondoljátok ?

2015. júl. 15. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Előbb még 16 voltál, és ott is kaptál normális válaszokat.
2015. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És ha most lett 17 épp ebben a percben? Hm??
2015. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Boldog szulinapot!
2015. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Happy Birthday to youuu! Happy Birthday to youuu! Mindenki énekeljen. Igen, te is ott hátul!
2015. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem jönnék össze fiatalabb sráccal de a szerelemben nem akadály;Dxdd
2015. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hogy mi legyen? Ismerkedj vele tovább, nem kell semmit elsietni! Beszélgessetek, hogy megtudjátok összeilletek-e belsőleg is, hisz nem (csak) az a fontos, hogy külsőre tetsszen. Aztán majd a helyzet adja magát. Ha úgy alakul, elhívhatod valahová, nem kell kimondottan randinak lennie, csak lógjatok együtt, szórakozzatok. A reakcióiból láthatod, ő hogy viszonyul hozzád. Én személy szerint nem kezdenék nálam fiatalabb fiúval, még a saját korosztályom is határeset. Inkább az 1-2-3 évvel idősebbeket kedvelem. Viszont nem tartom lehetetlennek, hogy összejöjjek egy nálam fiatalabb sráccal, ha kellően megfog benne valami és beleszeretek. Ehhez azonban sok előzmény kell, nem az, hogy rámmásszon.

Persze mindenki más, van akit csak a szex érdekel, akkor meg az a pár év már mindegy is.

2015. júl. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
alkalmazd a jedi elmetrükköt, csodákra képes...
2015. júl. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!