Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szeretitek, ha egy lány 1-3 évvel fiatalabb nálatok? Randiznátok, össze is jönnétek egy fiatalabb lánnyal?

Figyelt kérdés
És mit szerettek egy lányokban? Szeretitek a rövid hajat? És szeretitek ha egy lány fiúsabb?
2012. szept. 16. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Valahogy egy fiatalabb lány meghódításában nem érzek kihívást, általában a saját korosztályomhoz vonzódok, de ez én vagyok, s aki ismer az tudja, hogy engem mindig is a versengés, a kihívás, és a küzdelem éltetett, szóval ez teljesen személytől függő. Jelenleg egy három évvel fiatalabb csitrit túlságosan gyerekesnek tartok magamhoz viszonyítva.


Egyébként a nő nekem ott kezdődik, hogy a haja minimum a válláig ér, egy jó tanács: egy férfi sem szereti a rövid hajat, csak legfeljebb önmagukon...

Egy nő az legyen nő! Ha arra gondolsz, hogy kicsik a mellei, akkor én azt mondom, hogy nem számít. De legyen nőies, tehát ne karatézzon...

2012. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam, mivel elég fiatal vagyok, lefelé kb 3 évnél húztam meg korban a határt...de nem ez a fő dolog, hanem a személyisége, viselkedése...ha 3 évvel fiatalabb is, de simán nézik annyinak mint én, vagy csak egy kicsit fiatalabbnak akkor semmi gáz nincs, de ha látszik is rajta akkor az felejtős


És attól függ kinek mi áll jól, lehet hogy neked a hosszú, ez testalkat és arcfüggő

2012. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a normális, ha a férfi éretteb a kapcsolatban.

Én például nem kezdenék idősebb nővel.

És a nőies, rendes lányokat szeretem.

2012. szept. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lány vagyok, de sokkal jobb ha a lány a fiatalabb, mert a lányok hamarabb érnek, tehát a fiú jól jár, és egy lánynak is érett pasi kell, mert egy ugyanannyi idős fiú általában gyerekes, mint egy kisfiú. ez igaz kb 17 éves korig normálban, onnantól mindegy, bár vannak akik későn érnek..,.
2012. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
látszik hogy senki nem érti a melltartószámozást.:DD a 80, az a melltartó alatti rész, ahol az alsó pántja van. minél nagyobb, az illető annál testesebb. a mell méretét a betű jelöli. ABCD....a 80 B egy duci lányé, tökátlag mellekkel.
2012. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnél
2012. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En 22 vagyok, szoval szerintem teljesen normalis, ha egy 19 eves lanyt füzök. Egy lany szerintem ne legyen fius, szoval legyen hosszabb haja, de en szemely szerint a kis melleket szeretem, ami azert nem a nöiesseg szimboluma, de a legtöbb ferfi szereti ha egy nö nöies.
2012. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!