Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha poénból szar megjelenéssel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha poénból szar megjelenéssel talizok vele, akkor kiderül hogy igazán szeret?

Figyelt kérdés
17/F
2015. júl. 15. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz ötlet. Neked hogy esne, ha ő ugyanezt tenné? Lehet, hogy 80%-ban a jófejséged tetszik neki, de ha látja, hogy ápolatlan vagy, rondán öltözködsz, akkor kétlem, hogy a szívébe zárna.
2015. júl. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jogos. De mivan akkor ha nem csípem ki magam, hanem csak átlagosan megyek?
2015. júl. 16. 00:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyasmi zajlana le a fejében, hogy még a fáradságot se vedd, hogy kicsípd magad, tehát nem érdekel téged. Ezért ajánlatos legalább valami kis erőfeszítést mutatnod :D
2015. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon rossz ötlet :D Fiúval jó poén lenne de egy lány nagyon kattogni fog rajta.
2015. júl. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Azért a rendes, hétköznapi megjelenést ne tegyük már azonossá a direkt sz.r, taszító megjelenéssel.


Egyébként én pont azt preferálom egy találkozáskor, ha önmagunkat adjuk. Igaz ez a külsőre is. Ne az legyen, hogy a talin megy a megjátszás, mind a külsőt, mint a belsőt illetően, aztán meg kiderül, hogy megjelnésre és személyiségre is tök más az illető. :D

2015. júl. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha cukin mosolygok? Elvégre ne azért szeressen mert Top srác vagyok...
2015. júl. 16. 00:06
 7/7 anonim válasza:
Hidd el fontos az első benyomás. Párom nagyon tetszett azért jöttem vele össze azt hittem biztos csak egy kis izmos beképzelt parszt de ahogy megismertem egyre jobban láttam hogy nagyon nem olyan mint gondoltam. Nem egy mai fiatal, tisztelettudó rendszerető és azóta 2 éve együtt vagyunk nagyon imádom jól tettem hogy megpróbáltam vele pedig azt hittem lesz egy hét aztán szakít. :) Úgyhogy hidd el öltözz fel rendesen nem kell kicsípni magad csak legalább a fejeden látszódjon hogy ápolt vagy meg a kezeden.
2015. júl. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!