Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Üdv! Nem tudom mit tegyek!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Nem tudom mit tegyek! HELP! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit fura az ügy meg nem is értem de... inkább megpróbálom érthetően leírni! Bocs ha zavaros vagy rosszul írom le! :D Na az a helyzet hogy 8-os vagyok és van 2 csaj. Az egyik nagyon tetszik nekem! Nagyon szép lány meg kedves is. Habár csak felületessen ismerem mert amit nekünk mutat az szerintem nem teljesen ő. Viszont van egy másik lány is... ő nem pont az esetem de viszont nagyon rendes és kedves is meg már sokat beszéltem már vele. Igazából nem csúnya csak nem pont az esetem... És nem tudom megfogalmazni hogy mit is érzek semelyik iránt... mert az első lányban tetszik hogy rejtélyes gyönyörű és van benne vadság. A másik lány viszont nagyon kedves jókat tudok vele röhögni meg megértő és nyitott is meg már most bármiről beszél. És az a másik baj hogy már régóta ismerem őket és az első lány nem hinném hogy többnek lát mint barát vagy haver... legalábbis remélem h legalább ennyinek lát és nem csak egy hülye osztálytársnak... a másik lehet hogy kicsit több mert régebben már feltűnt hogy közelebb akart jönni de akkor meg még nem is érdekelt... A második lánnyal pl ma is beszéltem vele. Mármint tegnap. :D idáig az elsővel szerettem volna összejönni csak és ezért vártam h átmenjünk 8-ba hogy ha el lesz baszva akkor nem kell elmenni semmikünknek és csak pár hónap aztán le is van tudva egy életre. de most hogy nemrégiben képbe jött a második lány nem akarok rossz döntést hozni... és az is baj hogy nem vagyok egy gyáva alak de leblokkoltam... és ilyenkor gyáva leszek és besz@rok mint egy óvodás... És félek hogy rosszul választok és talán a másik megsértődik és nem lesz esélyem... és az a baj hogy ilyen téren nincs tapasztalatom... sajna régebben nem mentem el otthonról mert apám meghalt anyám meg elment délutánosnak és csak este jött haza és én csináltam egy csomó mindent otthon pl.: muszáj volt főznöm vigyáztam a 2 kistestvéremre és ez elég sokáig így ment. miután anyám otthagyta a munkahelyét nekem meg már nem volt kedvem elmenni mert inkább pihentem... és az a baj hogy nincs semmi lehetőségem elvinni valamelyiküket randizni mert lóvém sincs... mert nem szeretek mástól kérni még ha az a tulajdon édesanyám is. Valami ötlet? Így is kicsit hülyén érzem magam segfejek kerüljenek kérlek! :D És bocs a mellék szálért de sztem fontos. És előre is kösz!

#tini #zavaros #nehéz...
2015. júl. 18. 02:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a lányt válaszd, aki nem az eseted, de jóba vagytok. Arra is írtad, hogy szép. :D Ha meg "közelebb akart jönni", nála valószínűbb, hogy összejönnétek. Barátságból vannak a legjobb kapcsolatok, tapasztalatból mondom. :) A leírtakból nekem szimpatikusabb is ez a csaj, mint aki az eseted, de nem ismered annyira. Lehet amikor megismered közelebbről, hogy milyen valójában, nem fogsz olyan jól kijönni vele. Lehet ellenkezőleg, vannak emberek akik azok előtt akit nem ismernek, felraknak egy álcát, mert valójában érzékenyebbek, jószívűbbek, pont ezért akarják magukat erősnek mutatni vagy ez esetben mint írtad "vadabbnak". Szerintem ismerd meg őt is jobban mielőtt döntesz. De ennyiből egyértelműen a "szép, de nem az eseted" lányra szavazok. A külső számít ezt be kell látni, de nem is az a legfontosabb. 17/L
2015. júl. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1 válaszolóval. Ha az első lány nem akar semmivel sem többet mint barátság, akkor ne erőltesd. A másodikról az a véleményem, hogy nagyon szeretne tetszeni neked. Tölts vele több időt, hátha mégjobban megismered. Ki tudja? Lehet egy olyan tulajdonsága derül ki, ami neked tetszeni fog. Sok szerencsét!^^
2015. júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :D Háát majd meglátjuk mi lesz de átgondolva valószínűleg igazatok lehet! :D Csak azért még mindig "szaros a pelenkám!" XD Valami ötlet hogy hogyan próbáljak közelebb kerülni hozzá hogy ne legyen túl gyors se túl csiga tempó vagy nem tudom... És itt az a baj h elhívni sem tudom sehova... mert ha sétálnánk mindenképp meg akarnám hívni valamire... és gáz lenne... De tényleg köszönöm szépen! KÖSZÖNÖM!!
2015. júl. 18. 14:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló vagyok ismét:)

én például nagyon örültem annak, hogy a volt barátom suli után majdnem mindig hazakísért. Mielőtt még nem jöttünk össze, ő egyszercsak megkérdezte tőlem, hogy mit szólnék hozzá, ha hazáig elkísérne. Séta közben nagyon sokat beszélgettünk és a 3. talinál már annyira megtetszett a srác, hogy a búcsúzáskor adtam egy nagy puszit az arcára. Kövi talinál meg ő csókolt meg.

Szóval elég csak egy kettesben való tali, mondjuk kutyasétáltatás is lehet. Bókolsz, viccelsz, érdeklődsz felőle és aztán már minden simán fog menni;)

2015. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! jó ötlet! De pont most beszéltem vele és kedden szeretne velem találkozni. persze rá bólintottam de akkor elég ha csak beszélgetünk bókolok neki meg viccelődjek? Mert nem szeretném elrontani! És Nagyon szépen köszönöm! És most kicsit bátrabb vagyok hogy találkozzunk ha ennyi is elég! :D Tényleg köszönöm szépen!
2015. júl. 18. 17:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj igazán nincs mit:)

Igen, de a lényeg hogy önmagadat add, azt a srácot akibe ez a lány beleszeretett

Csak lazán. Szerintem mindej rendben lesz. Olyan témákról beszélgessetek amihez ő is tud beszélni. Ügyesen!

2015. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megint! NAGYON köszönöm és megfogadom a tanácsodat! :D Remélem sikerülni fog! De ez csak az első lesz szóval még lesz esélyem közelebb is kerülni csak ne távolodjak! XD Tényleg köszönöm!
2015. júl. 19. 20:19
 8/9 anonim válasza:

Hello


Figyu nállam szinte ugyan ez a helyzet és ugyan úgy 8-os vagyok. Hogyha régen ismered őket akkor bizonyára kialakulhatott benned mind kettő lány képe. Személy szerint a második lánynál több esélyt látok mert ugye ahogy mondtad van tárgy amitől beszéltek... De ha a másik lány tetszik akkor hívd el valahova vagy ha csak finoman kideríted hogy van-e esély nálla... Figyu ez csak te rajtad múlik melyiket választod és onnantól meg hajrá!!! Remélem segítettem 15/F

2015. júl. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is a választ! Csak az a baj hogy első lányt nem ismerem annyira és igazából nem is szoktunk beszélni... nem tudom hogy hogyan is kezdjem... És bocs hogy csak most reagálok de elutaztunk és nem volt nettem! És tényleg köszönöm!
2015. júl. 25. 12:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!