Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Ha társasàgban vagyok vele, többnyire a haverjaival, akkor előttük mindig csak piszkál, beszól és megaláz. De amikor kettesben beszélgetünk, mindig a szemembe néz és nagyon kedves velem.Volt, hogy a lábamat elkezdte simogatni, pedig csak haverok vagyunk elvileg. Nem egyértelmű számomra a viselkedése. Például, ülök a padon ő meg hirtelen beleül az ölembe(??). Vagy felkap csak úgy az ölébe. Rákérdeztem, hogy ezt miért csinálja, mire ő azt mondta, hogy hát ez jó kérdés.

Néha olyan bunkón viselkedik, hogy az elképesztő. Mégis mire megy ki ez az egész?? Hogy reagáljak erre?



2015. júl. 18. 14:54
 1/5 anonim válasza:

Szerintem csak próbál menő lenni a többiek előtt..téged meg meg akar bolondítani...ilyenek a fiúk...-.-"

14/l

2015. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) lehetséges, a haverjai mindig röhögnek rajtunk
2015. júl. 18. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Vicc az ember. Tőled o semmit nem akarhat es nem is érdemel semmit!

Szerintem semmit nem akar tőled. Csupán menő akar lenni ahogy az előttem irta! Mindig is utaltam az ilyen embereket.


17/f

2015. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

megaláz

bunkón viselkedik

Nem tök mindegy, mit érzel? Kerüld el jó messzire! Hidd el, annyi normális srác van....

2015. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Nem tetszik amúgy a srác, megmondom majd neki, hogy vegyen visza mert nem ettől fognak rá felfigyelni. Én is undorodom az ilyen srácoktól, csak sajnos a többi fiu haverommal jóban van ezért van sajna a baráti körömben:/
2015. júl. 18. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!