Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit érezhet irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Öt éve van egy "barátság extrákkal" kapcsolatom. Akivel nagyon jol megvagyok csak nem tudom hogy mit érezhet irántam. Érzelmekröl még nem beszéltünk soha mert még az elején mikor egyszer felhoztam kerülte a témát! Egyedül annnyit beszéltünk meg hogy mivel nem lehetne köztünk párkapcsolat "családi gondok" miatt nem szerettem volna csókolozni mert számomra a csók a szerelmet jelképezi. Eddig eszembe se volt hogy mit érezhet irántam de most utoljára mikor találkoztunk hülyeségböl megkérdeztem hogy gondolt e rám:" ö pedig azt mondta hogy igen de amugy van egy lassu szám amit ha meghallok egyböl te jársz az eszembe" ahogy telt az este rengeteget beszélgettünk ölelt szoritott magához aztán hirtelen megcsokolt utánna egész este csokoloztunk!Eddig mindig én irtam neki mikor elköszönt megbeszéltük hogy majd irok ha ráérek de ö már másnap irt hogy jol érezte magát velem és azota minden nap ir hogy szeretne velem találkozni! Nem tudom hogy vajon mit érezhet??
2015. júl. 1. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy beléd szeretett. Nőként nem tudom elképzelni, hogy vkivel csak szex miatt összejárjak 5 évig. Megváltoztak az érzései irántad. És úgy tűnik neked is :) 22/L
2015. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) De én nem hiszem hogy szerelmes lennék. Csak kár hogy nem tudom vele ezt megbeszélni.
2015. júl. 1. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg... emellett nem mehettek csak úgy el. Vmi megváltozott :)
2015. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!