Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinél meddig tart egy fellángo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél meddig tart egy fellángolás? (mindenki véleménye érdekel! )

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni,hogy ez szerelem-e,vagy sem. 3 hónapja érzem ezt az érzést. Már elképzeltem,hogy oltár előtt állunk,gyerekünk lesz,mindent. Sajnos ritkán látom..50km távolság van köztünk..de már elképzeltem ,hogy hogyan oldanánk meg! :) meg fb-ról letöltöttem csomó képét,és csak úgy tudok elaludni,ha alvás előtt megnézem. Ez beteges,szerelmes lettem vagy csak fellángolás?

2015. júl. 18. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más..

Kapcsolatban nekem kb 1 év volt így. Bár akkot még csak 16 voltam :)


20/F

2015. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a többség 3 napig, de ez csak bezsélgetés és ábrándozás, még jó, hogy semmi komoly.
2015. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinél más, én ugyan így éreztem a szomszéd srác iránt, totál oda voltam érte, de mikor összejöhettem volna vele, inkább azt a srácot választottam akivel egész gyerekkorunkba csesztettük egymást, és el nem tudom mondani mennyire utáltam mégis beleszerettem és együtt voltunk öt évig. Volt olyan is hogy együtt voltam valakivel mégis úgy éreztem szerelmes vagyok másba, és ő is belém volt zúgva de ezt hamar megbeszéltük, megegyeztünk hogy soha többet nem beszélünk és csak pár napig volt rossz, szóval ez is csak egy kis fellángolás volt, de pl. az egyik gyerekkori haverommal ha találkozok mindig szerelmesnek érzem magam, attól függetlenül nem jönnék vele össze, szerintem fellángolás tarthat egy másodpercig is meg hosszú éveken át is, de amiről te írsz az inkább plátói szerelemnek tűnik, mert ha lehetne valami köztetek akkor simán léphetnél. Ismerős érzés amúgy, amíg nem volt párom én is mindig álmodoztam hogy összejövök valakivel, de 15 éves korom óta összesen két hetet voltam szingli szóval, most már nem kell álmodoznom, mert az álom valóra vált, megkaptam azt a pasit akire mindig is vártam. :)

21/L

2015. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kb 3 évig ábrándoztam, de nem mertem szólni, sose lett belőle semmi, de még most is eszembe jut néha annak ellenére hogy van barátom, de nem fellángolásként, csak mint egy emlék:)
2015. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!