Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összejöhet? Érdemes megpróbálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet? Érdemes megpróbálnom?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki még régebben felkeresett. Eleinte nagyon jól kijöttünk egymással meg minden és amikor megmondtam hogy tetszik nekem ő azt mondta legyünk csak barátok. Ezt követően kb egy fél évig nem beszéltünk amikor is mellém ült a buszon és elkezdtünk beszélgetni. Ez még a suli utolsó napján történt. Azóta nem írtam neki mert egy kicsit dühös és csalódott is voltam. Megérné újra próbálkoznom ennél a lánynál? Összejöhet? Megjegyzem amikor elsőnek felkeresett enyhe utalásokat tett arra hogy tetszem neki.


18/f


U.I.: Az eredeti történet hosszú és zavaros de aki szeretné annak leírom privibe.



2015. júl. 19. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Igen. De vigyázz hogy ne vidd el az esküvőre. Inkább küld el haza mint a könyvben.
2015. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ez eléggé két esélyes. írj le párat az utalásaiból hogy el tudjuk dönteni hogy tényleg tetszel neki vagy csak szüksége van egy friendzoned emberre mint lelki szemetesládára
2015. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy 1. es de sajna ezt egy piros pontal kell jutalmaznom :D. Utalás: kiderítette hogy videózom és hogy van ask.fm em. Oké ez így nm nagy szám de annyira el vannak dugva ezek a dolgok hogy még én magam sem találnám meg még ha akarnám akkor se. Azt hittem életem ezen részét örökre sikerül kitörölnöm... És a második: írta hogy kb 4 hónapjába telt míg kiderítette a nevemet. De odajönni és megkérdezni nem merte. Kb ilyen utalásokra gondoltam.
2015. júl. 19. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:
hát akkor szerintem egy próbát megér mert hogyha négy hónapig kutatta a neved akkor érdekelte hogy ki vagy lehet megfogtad a külsőddel/stílusoddal szóval ez jó utalás. én helyedbe megpróbálnám végül is mit veszíthetsz? semmit. max ha nem sikerül gazdagabb leszel egy tapasztalattal ha meg összejön akkor meg happy end
2015. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben :D. Köszi a választ :D.
2015. júl. 19. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:
majd írd le hogy sikerült
2015. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!