Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összejöhet mégegyszer?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet mégegyszer?

Figyelt kérdés
Két éve volt egy fiu aki tetszett és összejöttünk három hónapig voltunk együtt és a végén én szakítottam vele mert messze lakott és csak háron hónapig volt a közelben én viszont ugy gondoltam hogy ha elmegy akkor ha mejd egy év mulva találkozunk akkor már nem lesz ilyen jo a kapcsolatunk és ezért szakítottunk (nem annyira szépen) most viszont hiányzik de most leszünk mindketten 10.esek és ugye már egy éve uj osztályba kerültünk mindketten és félek ha jelezném neki hogy tetszik visszautasítana már mit tegyek? Beszéljek vele vagy jelezzek neki és ha rájön akkor azt figyeljem mit reagál?

2015. júl. 18. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszer valami olyat olvastam hogy:

"Elolvasod 2x ugyanazt a rossz könyvet"

De nem tudom.

2015. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, de valószínütlen.

Én elkövettem ezt a hibát kétszer is. És mások is. Ritkán jön be, sokkal ritkábban, mintha egy új emberrel jönnél össze.

2015. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!