Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap jottem haza egy taborbo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap jottem haza egy taborbol ahol megtetszett a karatestarsam de nem tudom hogy el e mondjam neki hogy tetszik mert folyton hangoztatta hogy neki mas tetszik a taborbol. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
(joba vagyok azzal a lannyal es neki nem tetszik mert a lany 16 a fiu meg 12 es a lanynak van baratja) es egesz heten piszkalt mert megcsokoltam felelsz vagy merszbe egy fiut (veluk jatszottam) szoval elmondjam neki vagy ne? De attol felek hogy elmondja mindenkinek es hogy en nem tetszem neki 13/l szerintetek?j
2015. júl. 19. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj egy éve én is így jöttem haza egy táborból és most ott tartunk hogy a fiú a kedvemért akar megváltozni és szeret tehát sokat nem veszíthetsz :D ráadásul engem bántott is a srácom. ha akkora gyökér hogy elmondja mindenkinek akk lesz*rod és meg mondod neki h már nem tetszik mert ilyen bunkó.tehát felesleges is lesz híresztelnie :) 14l
2015. júl. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Eszedbr se jusson. A karate szent. A karate az elet. Nem piszkitunk oda ahonnan eszunk ez alapszabaly es alapvetoan nem tartom be. De sporttarssal sose kezdek. Fokent ha a sportba a jovomet latom. VERD KI A FEJEDBOL.
2015. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!