Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác aki tetszik, egy...

Van egy srác aki tetszik, egy suliba járunk, néha egy busszal megyünk haza, hogyan ismerkedjek meg vele, ha még egyszer se nézett rám?

Figyelt kérdés
19/L, gondolom ő 19-20/F lehet.
2014. okt. 24. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy busszal jartok akkor probalj meg melle ulni vagy kozeleben lenni, beszelgessetek, ha elkeri a szamodat 1 het utan akkor jol csinaltad amit csinaltal ha nem akkor nem josz be neki. Remelem tudtam segiteni, de ha nem keri el a szamodat 1 het utan azeet ne add fel van aki kicsit lassabb ritmusba halad :D
2014. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyi idős vagy akkor már nem kell ilyen hülyeségéken gondolkodnod. Ráadásul ő a férfi kezdeményezzen ő! Soha ne kezdeményezzen a nő.

Ha nem csinál semmit akkor így járt.

2014. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Menj oda hozzá,beszélj vele,próbálj meg ismerkedni vele aztán ha jónak látod kérdezd meg.Hülyeségnek tartom azt,hogy a nőnek kell kezdeményeznie...Hiszen 2014 van és nem pedig 1214...
2014. nov. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
3. vagyok bocsi azt akartam írni hogy hülyeségnek tartom azt hogy a férfinak kell kezdeményeznie...xD az kezdeményezzen aki szeretne valamit a másiktól, ne kéresse magát...
2014. nov. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hogy alakult? ☺
2021. dec. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!