Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a szerelmem?

Figyelt kérdés
Egy hónapja járunk a barátnőmmel és eddig odáig volt értem, sokszor mondta hogy szeret és láttam rajta hogy igaz is. Ma csókolóztunk és utána azt írta Facebookon hogy nem tudja miért de ne érzett semmit közben. Még nem szakítottunk mert mondtam neki hogy azért még próbáljuk meg visszahozni az érzést. Én 15 vagyok a barátnőm 14. Csak értelmes válaszokat kérek!

2015. júl. 20. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Csók közben énsem sokat szoktam... barátnőm is annyithogy nekem feláll... :D De egyébként meg odáig és vissza vagyok érte szóval ez most igy fura :D beszéld meg vele szépen és ne itt kérdezgess :) 20/F
2015. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
na veled is ez történt,velem is csak én már azért jóval több mint 1 hónapig voltam vele,erre iszunk
2015. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És 2es, ti szakítottatok?
2015. júl. 20. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:
az enyhe kifejezés,pedig utsó talinál minden rendben volt
2015. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!