Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem vissza a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cnt kérdése:

Hogy szerezzem vissza a volt szerelmem?

Figyelt kérdés
A volt baratom nagyon szeretem.Van most neki egy baratnoje.De az csak kihasznalja.Minden honapba szakit vele.Mikor latja hogy jobavagyunk ujra kibekul vele.raadasul mikor eggyutt vannak hozzam se szolhat a fiu.Nem birom mar tovabb.Segitsetek...
2012. júl. 2. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
na várj. fogd fel hgoy vége van, ne akard visszaszerezni, mert már egyszer vége lett, így lehet nem fog müködni ujra. amúgy ha annyira érdekelnéd őt akkor keresett volna már.szerintem hagyd
2012. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
exel újra összejönni olyan mint fürdés után a retkes ruhát vennéd fel hagyd a francba. keress mást aki jobb nála
2012. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De felkeresett.Es megkert hogy elejtessem el vele a masikat.mert most osszevsztek.Es hogy jarjak be hozza megint.De ezt megtudtda a masik es ki akar vele bekulni.Nem ertem oket.De az az egy baj hogy nem tudom elfelejteni.
2012. júl. 2. 18:11
 4/6 anonim válasza:
Ha két lány közt így nem tud dönteni, akkor azt sem tudja, hogy mit is akar, kit is szeret valójában, milyen lányt szeretne. felesleges rá pazarolni az idődet,mire rájön, hogy mire is van szüksége, akkor elmegy egy harmadikkal.te meg találsz addigra egy stabil kapcsolatot.
2012. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
járj be hozzá amig van a másik? nem kihasználás ez egy kicsit?
2012. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat most a masikkal osszevannak veszve.Azt mondta nem tudja mit akar o sem.Meg nem tudja mi lessz egyenlore nem akar egy lanytol se semmit hogy ne bantsa meg.
2012. júl. 2. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!