Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Helyesen dontok igy? Mar nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HorusS kérdése:

Helyesen dontok igy? Mar nem birom tovabb

Figyelt kérdés

Van egy lany egy eve teljesen bele zugtam ezt el mondtam neki is de o csak baratkent szeret

Nah de ez nem is anyira gond de ugy beszeltuk meg hogy maradjunk baratok mert fontosak vagyunk egymasnak de en igy nem birom alandoan vagyis minden nap szoba kerul az a fiu aki neki tetszik es tudja nekem menyire faj de minden nap meg emlegeti hogy ... ezt csinal.... azt csinal nekem meg nagyonfaj en nem birok igy baratja lenni ha kozbe alandoan az a fiu a tema es el mondtam neki hogy kerem ne emlegese nekem mert tudja nekem menyire faj es meg is igerte de par nap mulva ugyan az kezdodot elorol :-/ ma is hulyeskedtem vele es a vegen az lett hogy mikor vissza jon nem fog irni nekem fb en azt hittem hulyeskedik es 5oratol egesz 10 ig lestem hogy mikor jon de fel jott es nem irt :-/ es azelott azt mondta nem beszel velem csak azzal a fiuval meg egy masik fiu baratjaval de igy is volt megnezte amit irtam de el se koszont se semmi, es ez rosszul eset mert azt mondta fontos vagyok neki de miota ott az a fiu engem le se sz*r

Szerintetek helyes az ha nem keresem es nem irok tobbet rea es ki szalok az eletebol mert nekem igy nem megy ? :-(



#szerelem #baratsag.fájdalom
2015. júl. 20. 22:18
 1/5 anonim válasza:
szia igen mindenkeppen felejtsd el minnél tovább tart annál jobban fog fájni énis így jártam és sokkal tovább tartott most jöttem rá fölösleges nehéz lesz az elején de lesz más neaggódj:) további szépestét :)
2015. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hamarabb kellett volna NEKED elköszönnöd.

Ha az egyik fél jobban szereti a másikat de ő nem viszonozza az hihetetlen rossz tud lenni és nem mindenki bírja felfogni azt, h nem lehet köztük semmi. Mivel a lány csak barátként tekint rád és meg is beszéltétek h barátok maradtok persze megbízik benned és azért mesélt a fiúról. Ellenben valamilyen szinten szemétség is tőle ha tudja h te szereted. A lényeg h ne keresd. Ne legyél papucs aki csak egyfolytában próbálkozik és fut utána. 16/l

2015. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen az jó döntés!

Kitartás!

2015. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertem en hogy meg bizik bennem de egy honapja ismeri azt a fiut es elso naptol minden nap vagyis maig mindig emlegeti hogy igy meg ugy meg hogy fel elvesziteni engem mert minden fiut elkerget magatol ,meg meg is igerte hogy nem emlegeti tobbet mert tudja hogy nekem nehez de kozbe ugyan az megy mind regen :-/ es anyival masabb hogy egyre jobban sz*arik ram miota ott van az a fiu es mar nem is orul nekem anyira mind amikor nem ismerte azt :-/ de jobb is lesz ha kiszalok az eletebol es beken hagyom de gondolhatot volna ream is mert minden fiut meg emlitet meg hogy bejelolte egy cuki fiu meg ez meg az nekem meg persze hogy faj :-/
2015. júl. 20. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd már a francba minek foglalkozol egy foglalt csajjal akimég neked irogatja a nyáladzását...
2015. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!