Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon helyesen cselekszem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon helyesen cselekszem? Eletem legnehezebb dontese elott allok, es akarhogy dontok is veszitek.

Figyelt kérdés
18 eves leszek 4 honap mulva, es csak akkor maradhatok a baratommal egyutt ha osszekoltozunk jovoheten. Meg suliba jarok, de meg tudnank elni mert penz az van kb 1 honapban bejon a 140000 forint. Van is hova menni (alberletbe ami 15000 fornit lenne), de ha elmegyek felek hogy elveszitem a csaladomat, nem tudom hogy adjam elo hogy menni akarok, de ha nem megyek akkor elveszitem a szerelmemet, 2 eve vagyunk egyutt, o 20 eves. Tudom fiatalok vagyunk de csak ez az 1 eselyunk van. Kerlek segitsetek.
2009. ápr. 23. 20:14
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

A baratom is ha eljon tutira elvesziti a csaladjat, ezt a szulei mondtak neki ha tovabbra is velem marad akkor koltozzon el es soha tobbe nem allank szoba, es meg az eskuvonkre se jonnek el.

Rollam pedig tudni kell hogy nagymamam nevelt fel es ezert ilyen nehez elmenjek mert halaval tartozom neki, es igy is beteg (cukros es vernyomasos) felek hogy nagyon meg viselne, vagy mi van ha elmegyek es eroszakkal hazavisznek? mert megtehetik mert meg nem vagyok 18 eves.

2009. ápr. 23. 20:18
 2/21 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüleiddel...attól,hogy próbálsz az életeddel előre haadni,nem kell félretenni senkit sem!!!
2009. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
nekem van egy barátnőm,ő 17évésen költözött össze a barátjával,suliba jár délután dolgozik,nehezen bírja,de ennek ellenére nagyon jól megvannak a barátjával,ök másfélév után költöztek össze.ezzel csak arra akartam kilyukadni,hogy ha tudod,hogy Ő az igazi,szereted,tudnál vele élni -egy életen át akkor költözz vele össze,amellett szerintem tudsz találkozni a szüleiddel is,vagy ök tiltják ezt a kapcsolatot?miért kell menned?
2009. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ugy erzem mennem kell, es teljesen magam alatt vagyok hogy mi lessz mamammal, ha valami baja lessz en nem akarok tovabb elni. Soha ne tudjatok meg milyen nehez ez a helyzet. Nagyon szeressuk 1 mast a baratommal es barmire kepesek lennenk egymasert.
2009. ápr. 23. 20:19
 5/21 anonim ***** válasza:

bocsi most láttam a válaszod.

a nagymamád is tiltja ezt kapcsolatot?nem tud ö odaköltözni hozzátok?:S

2009. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Azert akarok menni mert ha egyutt akarunk maradni akkor a baratom el kell koltozzon otthonrol, es nem akarom magara hagyni mert rajtam kivul nem lessz senkije (a tobbi rokonja nem itt elnek)
2009. ápr. 23. 20:22
 7/21 A kérdező kommentje:
Mamam nem tiltja csak azt mondja h raerunk meg, de errol meg nem tud h mikor akarok menni.
2009. ápr. 23. 20:22
 8/21 A kérdező kommentje:
Azt nem engedik meg h o koltozon hozzam :(
2009. ápr. 23. 20:23
 9/21 anonim ***** válasza:
De mi az oka, hogy a szülei ennyire ellened vannak? A te szüleid is így állnak hozzá? Miért ellenzik a kapcsolatotokat? Csak a kor miatt?
2009. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
CSak a baratom szulei ellenzik mert januar masodikan meghivtak ebedre, az apja berugott es azt mondta a baratomank h azonnal vigyen engem haza es o is menjen azonnal haza es elottem pofonvagta (ez elott minden teljesen rendben volt) es en elmondtam otthon mi volt mert meg voltam ilyedve, es ra 1 hetre megint meg hivtak de ezuttal nem mehettem a tortentek miatt. Es ennyi az egsz, mar nem akarnek engem, sokszor probaltunk beszelni veluk de hallani sem akarnak rollam. Ennyi kis dolog miatt mert 1 szer visszatasitottam a meghivast. Szerintem a baratom apja szegyeli is magat elottem ezek utan
2009. ápr. 23. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!