Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, nálatok mi a jobb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nálatok mi a jobb?

Figyelt kérdés
...ha egy lány nehezen kapható, alig figyel rátok és csak néha tesz felétek egy lépést (pl. rátok mosolyog, kacsint, vagy másképp flörtöl veletek) vagy ha az elejétől kezdve folyamatosan kedves, közvetlen és kimutatja hogy tetszettek neki?

2015. júl. 22. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha valaki játssza a jégkirálynőt akkor fagyoskodjon...ha valaki ingyen idedobja magát azon átlépek...


Olyan kell aki nem olcsó r1b1zl1, mind2 fél kimutatja a másik felé a vonzódását és jó a hangulat...


22F

2015. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A második verzió jobb.

De az se baj, ha csak mosolyog vagy kacsint, veszem a jelet és közeledek én. Csak adjon jelet:)

Ne legyen egy lány nehezen kapható, de ne adja könnyen magát (úgy értem, ne mássz az ölébe az első randin és ne feküdj le vele az első adandó alkalommal).

2015. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Nálam semmi nem jobb.
2015. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mutasson érdeklődést, de kelljen valamennyire futni utána.
2015. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:

2.

Ne játsza meg,hogy ha érdeklem,hogy nem,mert azzal eltaszít.

2015. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első verzió is valami már, de ha képes szándékosan falat húzni afelé, aki tetszik neki, akkor megérdemli, hogy csak a nyomulós bunkókkal fog összejönni. Nekem ilyen nő nem kell!
2015. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a második, csak adjon valami jelet, akkor lépek én.
2015. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Száva Géza Benjámin válasza:
1. én szeretek harcolni volt amikor vagy 4-5 évet harcoltam egy lányért de most már szinte elfelejtettem de azért jó volt néha amikor beszélgettünk meg hülyéskedtünk meg minden :) Szerintem a 2 azért nem jó mert akkor nem szeretsz a lányba igazán én az 1 es lányokat szeretem inkább :D
2015. okt. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!