Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a volt csajomnak hogy leváltottam?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy lányba akinek szerelmet vallottam és ő csak azt mondta hogy inkább csak legyünk haverok. Ezután jött egy másik lány(persze a vallomásom után 2 héttel)és azt mondta hogy szerelmes lett belém énmeg persze azt mondtam neki hogy énis őt mert nagyonis tetszet.De nekem most az a bajom hogy a volt csajomnak ezt hogyan mondjam el mert nem akarom meg bántani:(

2015. júl. 23. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
"Emlékszel mit mondott Gyurcsány Ferenc, ha megunod feleséged váltsd fiatalabbra? Hát úgy gondoltam tanácsát megfogadom, szóval ciao, már nem vagy a barátnőm.
2015. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én finoman szeretném neki elmondani bem úgy hogy hozzávágom hogy szevasz
2015. júl. 23. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előző "csajod" biztos a barátnőd volt? A szöveg alapján az jön le, mintha csak barátok lettetek volna, és te beleszerettél volna. Amúgy miért kellene egyáltalán elmondanod neki? Ha nagyon szeretnéd, maximum annyit mondj, hogy megismerkedtél egy nagyon rendes lánnyal, és összejöttetek. Bár nem sok beleszólása van.

Eléggé szerethetted az első lányt, ha ilyen könnyen továbbálltál... Miért kell dobálózni egy ilyen szóval, mint a szeretlek?

2015. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem muszáj beavatni ilyenekbe, gondolom azt se jelented neki, hogy bejön ez a Lány, meg az. Semmi köze nincs hozzá, csak annyi, mint egy idegennek. Megsértődik? Sértődjön! Biztos eszébe jutott már, hogy rajta kívül is lesznek lányok.


Bocs ha picit támadósnak tűnik a vâlaszom, szerintem ez csak egyszerűen így van.

2015. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!