Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A csajomnak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A csajomnak nem tetszik!

Figyelt kérdés
Imádok a testemmel foglalkozni és a rózsaszít is szeretem, szeretek szolizni! Járok manikűr pedikűrre és ez nem tetszik a barát nőmnek szerinte nagyon-nagyon bu....zis !!!!!!! De nem értem mi abaja a nőknek egyszer az a bajuk ,hogy igénytelen valaki egyszer meg az ha foglalkozik magával! Mi a baja ezt ki érti ?? Csajok ? Mert kétlem ,hogy létezik ilyen férfi a világon aki megérti a nőket!!!!!
2015. febr. 18. 13:51
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*barátnőmnek bocsi de nagyon siettem és ilyenkor úgy írom ahogy magamba hallom
2015. febr. 18. 13:52
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Igazat adok a barátnődnek. Az igénytelenség és a metroszexualitás között is van ám járható út. A világ nem fekete-fehér.
2015. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%

dik egy metroszexuáis


[link]

2015. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Én megértem a barátnődet, nem kellemes ám egy olyan pasival együtt élni, aki a nap 24 órájából, ha tehetné 26-ot foglalkozna magával.


Szerintem a barátnődnek az a baja, hogy túlzásba estél. Lást: pedikűr-manikűr, szoli, ezek szinte lehetnének egy plázacica napi programjai is...


Az szép és jó, hogy szeretsz magaddal foglalkozni. De a járható arany középútat kellene megtalálni.

2015. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen pasim, nem is bírtam ki mellette csak fél évet. Szolárium, fodrász, kb 2 óra mire végzett a fürdőben, hogy lemenjen a boltba bármiért. Amikor lejött hozzánk, és megkértem, hogy vágjon egy kis fát, szabályszerűen sírógörcsöt kapott, és inkább megcsináltam én helyette. Lehetsz igényes, ahhoz nem kell pedikűr, meg manikűr, pláne nem szolárium.
2015. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De azért mert valaki nem szereti ha koszos a körme vagy hófehér, szőrös a mellkasa attól már metroszekszuális ??
2015. febr. 18. 13:57
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem járok pedikűr-manikűrre, mégsem koszos a körmöm. Nem járok szolizni, mégsem vagyok falfehér. Szóval WTF?
2015. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Jóból is megárt a sok..

azért mert ízlésesen foglalkozol magaddal, fürdesz, hajat mosol, levágod a körmeidet ha már nagy, attól nem kell túlzásba esni hogy manikűröshöz is mész meg szoliba meg mittudomén......

2015. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De kell mani pedi mert én nem tudom olyan jól megcsinálni !! Meg a hajamat se! És a bőröm se lesz magátol puha , mert ha nem járnék legalább heti egyszer masszőrhöz nem lenne ilyen és ez csak heti egy és ez is sok neki ez azért már túlzás tőle
2015. febr. 18. 14:08
 10/23 anonim ***** válasza:

Mi a francnak tetted fel a kérdést, ha mindenre van kifogásod?? Tudod mit? Csináld úgy ahogy szeretnéd, pedikűr-manikűr, szoli, fodrás, kozmetikus,... (meg még ki tudja, hogy hova jársz)De ne csódálkozz, hogy a lányok többségének ez már sok.


Amúgy van egy olyan sejtésem, hogy csak szimplán unalomból tetted fel ezt a kérdést...

2015. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!