Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy szexkapcsolatban az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szexkapcsolatban az egyik fél állandó párt talál magának az a másikat hogyan érintheti?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyok szexkapcsolatban egy fiúval. Nem tudom hogy ő mit érez irántam mert ilyenről sose beszéltünk. Viszont én nem olyan rég találtam magamnak valakit amit már ő is megtudott de azóta nem beszéltünk hogy utoljára találkoztunk. Ilyenkor ez hogyan érintheti őt ha nem is érez irántam semmit? Mert tudom hogy úgyse mondaná ha szeretne se
2015. júl. 23. 19:25
 1/3 anonim válasza:
fogalmam nincs, nem szabad ienbe belekezdeni !
2015. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt is meg lehet értelmesen beszélni. Találkoztok, elmondod neki, hogy ez történt, megköszönöd neki az együtt töltött szép estéket, és esetleg azt is mondhatod, hogy ha ne adj isten úgy alakul, azért szívesen találkozol majd vele újra. Azt az embert is lehet emberként kezelni, akivel csak szexelsz.
2017. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kèrdező, te vagy Fancsuri, Dunàntùl r.i.b.a.n.c.a?
2017. szept. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!