Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni. Megismertem a neten keresztül egy lányt és eléggé megszerettük egymást, viszont ahol beszélgettünk egymással oldalon nem adhatunk ki egymásnak személyes adatokat, pedig mindketten szeretnénk majd egymással találkozni stb... :/ Annyit azért megtudtam tőle hogy mi a keresztneve, mikor született, melyik városban lakik meg hogy nincs fent semelyik közösségi oldalon, viszont Skype-ja van stb... Hogy találjam meg ezek alapján? Próbáltam Skype-on keresni, viszont mivel nem lehet részletesen keresni, és a vezetéknevét nem tudom, ezért eddig még nem találtam meg. Valami ötlet?

2015. júl. 23. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Facebookon sincs fent? :/

Mert anélkül... elég nehéz lesz.

2015. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs, ráadásul ahol beszélgettünk oldalon már vagy kb. hete nincs fent. Tényleg megszerettünk egymást, különben nem próbálnám megtalálni. Még tudok róla jó pár dolgot, de azok nem igazán számítanak. Már gondolkodtam azon hogy én is csinálok ilyen videót mint az a szökőkutas, azt 1 hónap alatt több mint 2 millióan látták, csak persze én normálisan csinálnám meg :D
2015. júl. 23. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor nagy az esély hogy sehol :/ Már bocs, ha lelombozlak ezzel.

Legalább egy e-mail címet kérhettél volna tőle :D Annyit tudsz csinálni, hogy megvárod míg fel nem megy arra az oldalra (egyébként milyen oldal?)

#1-es voltam.

2015. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy srác aki kiplakátolta pestet a levelével és fb-n is kering folyamatosan az a levél, hogy megtaláljon ő is csajt, akit egy fesztiválon ismert meg , talán valami hasonlót te is megpróbálhatnál, ha tudod, hol lakik menj oda és kérdezősködj, valaki csak ismeri :)
2015. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hiába kértem volna tőle email címet ha ilyen hülye az oldal szabályzata hogy nem lehet egymásnak személyes adatokat megadni. Hiába írtam le neki a Skype címem ha egyszerűen meg sem jelenítette :P Nem is olyan rossz ötlet a plakátolás, de mennyi az esélye annak hogy megtalálja a plakátot? Az FB ötlet sem rossz, bár amint mondtam nincs FB-ja, bár azt mondta hogy miattam szívesen csinálna. Sajna az oldalon kb. 2 hete nincs fent, és nem tudom hogy fent lesz e még.
2015. júl. 23. 18:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy azt elfelejtettem írni hogy kb. 180 km-re van tőlem :P
2015. júl. 23. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Kitartas:) ha neki is bejossz biztos o is keres teged. De az a video jo otlet :P
2015. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ő sajna nem tud olyan sok mindent rólam mint én róla, de ő is mondta hogy ne adjam fel :) Előbb vagy utóbb úgy is megtalálom, biztos sejti hogy keresem.
2015. júl. 25. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!