Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány az osztályból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az osztályból és azt mondogatja hogy nem lessz semmi köztünk. Ilyenkor?

Figyelt kérdés

A lány 17 éves és azt mondja hogy

nem lessz köztünk semmi.De Ő ölelget,

harabdálja a válam,hasamat simogatja,

azt akarja hogy öleljek vissza,a kezét fogjam meg és fiamnak nevez,és csak előttem mondja hogy elkötelezte magát másik fiúra.Ilyenkor mivan?


2015. júl. 24. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal nyáriszünet van :/
2015. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pety001 válasza:

Hallod 1 dolog Osztálytárssal járni öngyilkosság...

2 dolog én is ismerek ilyen csajt probáld meg te is ugyan azt csinálni..(utánozd le) és egy kicsit mutasd hogy hidegen hagy de közbe közeledj hozzá (nekem sikerült összejöttünk)

2015. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Veri magát a csaj előtted, közbe meg odavan érted. Ha egy kicsit éreztetnéd vele, hogy neked más csaj is bejön és Ő háttérbe szorulhat, hidd el ki fogja mutatni az igazi énjét illetve, hogy mit érez irántad. Játszik veled, mindaddig amíg érzi az "övé vagy". Hitesd el vele ( csajozz előtte), hogy más is szóba jöhet nálad és egyből lépni fog
2015. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha osztálytárssal jársz olyan mint ha a háziállatoddal járnál xd semmi féle képpen se ! Szerintem úgymond egy szárnysegédként tekint rád
2015. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Házinyúlra nem lövünk ;)
2015. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!