Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek vegyek neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vegyek neki valamit a szülinapjára?

Figyelt kérdés
A héten találkoztam egy lánnyal és jól sikerült, megkedveltük egymást. 2 hét múlva lesz a szülinapja és szerintetek vegyek neki valamit úgy hogy csak még 1x találkoztunk, és ha igen akkor mit?
2015. júl. 25. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
csomagold be az ágyékodat díszpapírba, és mondd neki hogy bontsa ki! garantált siker
2015. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd:D
2015. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem mindenképp. én si örülök ha bárki megajándékoz szülinapomkor. Szerintem vegyél neki(kortól függ) (ha kb 11.13 éves akkor valami szivecske alakú édességet)ha idősebb akkor meg virágot 16felett rózsát 16 alatt valami szines csokrot. remélem beválik amit írtam ,és nem kell emgfogadnos ez csak egy tipp
2015. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha veszel is neki valamit akkor valami apróságot szerintem..csoki vagy virág.
2015. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kinder tojást.
2015. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rózsa :) Vöröset ;D
2015. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!