Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátomnak...

Fémkerék kérdése:

Mit vegyek a barátomnak szülinapjára? 20/L

Figyelt kérdés
Nagyon szereti ezeket a katonai dolgokat, de én ebben nem vagyok otthon. 22 éves lesz augusztus 17-én. A történelmet is nagyon szereti. Ha ránéz egy tankra, akkor kapásból megmondja a típusát (vagy nem tudom ezt, hogy mondják). A discoveryt nagyon sokszor nézi, akkor nem lehet előle elrángatni. A repcsiket, helikoptereket, tankokat, fegyvereket és mindent ami ezzel kapcsolatos szereti. Makettezett egy darabig, de azt abbahagyta, szóval ezt légyszíves ne írjátok. Ezenkívül tudnátok valami ötletet adni? 30.000 forintnál nem gondoltam többre. :)

#ajándék #ünnep #születésnap #katonai ajándék
2015. júl. 21. 14:02
 1/2 anonim válasza:
Vegyél neki egy légpuskát.
2015. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Vegyél neki egy harci kést, gravíroztass abba valami szívhez szólót.

Emellett főzz neki valamit, lepd meg. Esetleg szerezz be katonai ruhát magadnak, és akkor még jobban fel van dobva az este, ha érted mire gondolok. :)

2015. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!